במסגרת אירועי הקיץ בתיאטרון חולון יועלו הצגות לקטנטנים בכל יום שלישי בשעה 17:30 במחיר של 40 שקלים בלבד להצגה. ההפקות המוצלחות שיעלו הן: "טררם סטא-גא-דיש!" – במופע קצבי ומדליק, והצגות ממיטב סיפורי הילדים שהם כל כך אוהבים: " תירס חם", "הפעיל שרצה להיות הכי", "הבית של יעל" ועוד.

ואלה הן ההצגות:

טררם סטא-גא-דיש! - חמישה אמני טררם במופע קצב מלהיב!המקצבים מנוגנים על תופים שונים, חביות, כלי מטבח, כלי עבודה, וכן תיפוף וירטואוזי על הגוף. המופע האינטראקטיבי משלב את מגוון הסגנונות המוסיקליים של התרבויות השונות הקיימות בישראל ומשתף את הקהל בחגיגה אחת גדולה. יום שלישי 24.7.18 בשעה 17:30. 

טררם סטא-גא-דיש. צילום: יוסי צבקר

פיטר פן - בחזרה לארץ 'לעולם לא' - פיטר-פן ילד שלא גדל לעולם, מלמד אותנו לעוף וסוחף אותנו על מסע קסום בכוחן של מחשבות טובות. הוא מנצח את הוק המרושע בתחכום ושובבות ומנהיג את כל הילדים האבודים והלא-אבודים אל עולם בו הלב מכתבי את מעשינו. יום שלישי 31.7.18 בשעה 17:30. 

מחסן השטוזים של דתיה – מחסן השטוזים ממתינים לנו השטוזונים: שטוזה, שטוזיתושטוזי תפוזי, שילמדו שליח פיצה להמציא שטויות בחרוזים.כולם מוזמנים לחגיגה של שירים, סיפורים והמון  שטוזים בחגיגת תיאטרון. יום שלישי 7.8.18 בשעה 17:30.

מחסן השטוזים של דתיה. צילום: אייל לנדסמן

תירס חם בים בם בם - קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בחוויה בימתית המשלבת שחקנים, רקדנים ונגנים. יום שלישי 14.8.18 בשעה 17:30.

הפיל שרצה להיות הכי - ספרו של פאול קור סיפורו של פיל עצוב שרצה להיות צבעוני ומיוחד. הוא עוזב את חבריו ויוצא להגשים את החלום. יום שלישי 21.8.18 בשעה 17:30.

הבית של יעל - יעל מחפשת לעצמה בית משלה ומוצאת ארגז. היא מסדרת אותו ומבלה שם עם חברה הטוב את שעות הפנאי. יום אחד מגיע טרקטוריסט עם עגלה ואוסף את כל הגרוטאות שבחצר ואוסף גם את הארגז של יעל מבלי לשים לב שיעל נמצאת בתוכו. מכאן ואילך עוברת יעל הרפתקאות שונות עד לשובה המוצלח הביתה. יום שלישי 28.8.18 בשעה 17:30.

תיאטרון חולון, שד' קוגל 11 חולון. טל' לרכישת כרטיסים: 03-5023001/2/3, ובאתר תיאטרון חולון www.hth.co.il