ימי תרבות 2017, מיזם התרבות והאמנות של מפעל הפיס, בשיתוף פורום מוסדות תרבות ואמנות – יוצא לדרך, זו השנה החמישית ברציפות!

בין התאריכים 7-13 בספטמבר יתקיימו מאות אירועי ומופעי תרבות ואמנות ברחבי הארץ - הצגות תיאטרון, מופעי מחול ומוזיקה, אירועי ספרות, סרטים דוקומנטריים ותערוכות במוזיאונים - והכל במחיר של עד 20 שקלים לכרטיס.

מה מחכה לכם בחולון?

סינקופה – מופע מוזיקלי

אנסמבל קולי של שבע זמרות בליווי פסנתר וכלי הקשה, המציג רפרטואר עשיר ומגוון של שירים ישראליים מכל הזמנים, בעיבודים חדשניים ומקוריים.

7.9, שעה 20:00, מתחם לה פארק, חולון. הכניסה חופשית.

הכל מוצרט – התזמורת הסימפונית חיפה

תזמורת סימפונית חיפה בניצוחו של איאן שו מארחת את סולן הכינור אייל קלס בתכנית שכולה מוצרט: הפתיחה לחליל הקסם, קונצרטו לכינור מס' 3, סימפוניה מס' 36.

7.9, שעה 20:00, מרכז שטיינברג – גבעת התחמושת 21, חולון. לכרטיסים: 03-5500012.

רוקדים ברחובות

נסמה של אלינא פיצ'רסקי - מחול מזרחי מבית היוצר של האמנית אלינא פיצ'רסקי לקצב הדרבוקה התוססת של סאלח היבי. בואו לחוות את שקשוק האגן וריגוש הנשמה.

סוד האינסוף של נעה - ידע ודמיון חוברים יחדיו במופע תאטרון מחול לילדים שופע יצירתיות והומור. מושגים מרתקים כמו "המפץ הגדול", "חלקיקים קוונטים", "האינסוף" ועוד מקבלים ביטוי חוויתי באמצעות תנועה, מוזיקה וטקסט.

אפליקציות. צילום: עידן לוי

אפליקציות של נימה יעקובי - מחול לילדים ולכל המשפחה עם ועל טלפונים ניידים. מופע אינטראקטיבי בשיתוף הקהל, שמתחיל בטלפונים של היום ומנסה לנבא את העתיד. דרך נושא הטלפונים הניידים שמרתק כל כך ילדים, הם נפתחים לעולם המחול.

9.9, שעה 20:00, מתחם לה פארק, חולון. הכניסה חופשית.

הכלב הקטן צחק – תיאטרון תהל

הכלב הקטן צחק. יח"צ

מיטשל, שחקן הוליוודי צעיר, עומד רגע לפני הפריצה הגדולה במה שעשוי להיות תפקיד חייו. באותו זמן הוא פוגש את אלכס, נער ליווי סטרייט שמגלה את עצמו מחדש בעקבות אותה הפגישה. גם אלן, בת הזוג של אלכס, לא יודעת שעולמה הולך להשתנות. דיאן, הסוכנת של מיטשל עושה כל שביכולתה כדי להשתיק את מה שעלול להיות תקרית הומוסקסואלית מביכה…קומדיה שחורה וצינית על תעשיית הבידור וארונותיה, על אהבה בין גברים לגברים, בין נשים שאוהבות נשים לגברים, בין גברים שאוהבים נשים וכל אלו שהולכים לאיבוד בהגדרות במרדף אחרי האושר.

11.9, שעה 20:30, תיאטרון המדיטק – גולדה מאיר 6, חולון. לכרטיסים: 03-5021552.

לפרטים ומידע אודות המופעים של "ימי תרבות" בכל רחבי הארץ, ליצירת קשר ובירורים לגבי רכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לאתר: www.pais.co.il.