חוגגים את "שבוע הנוער" במפגש עם כוכבי היוטיוב שלומי לקאו, יואב וליאון ויוני טובים שיגיעו לסינמטק חולון ביום חמישי הקרוב, 4.4, בשעה 17:00 (הכניסה חינם).

ליאון ויואב. יח"צ

במקביל, בימים הקרובים, יוקרנו בסינמטק חולון גם סרטי נוער מובחרים במחיר של 10 שקלים בלבד לכרטיס. בין הסרטים:

אליטה: מלאך קרב (ארה"ב, 2018) - סרט מדע בדיוני מבית היוצר של ג'יימס קמרון ("אוואטר", "טיטניק"). אליטה היא אדם-מכונה שאיננה זוכרת מהיכן באה ומי יצר אותה. לאחר שדוקטור מסתורי מתקן ומשפץ אותה, אליטה הופכת לשילוב הקטלני ביותר בעולם – מכונת מלחמה ונערה מתבגרת. כאשר הרוע והייאוש מאיימים להשתלט על העולם, אליטה מבינה שיכולותיה הנדירות בקרב יסייעו לה להביא תקווה לאנושות. רביעי, 3.4, שעה 17:00.

גדולה מהחיים (ארה"ב, 2018) - קומדיה מקסימה ומעוררת השראה. וילודין היא נערה טקסנית החיה בצלה של אמה, מלכת יופי לשעבר המנהלת תחרות יופי מקומית. כניסיון למרוד באמה המתנשאת, וילודין נרשמת לתחרות היופי ובמהלך אותה מהפכה היא פוגשת חברות חדשות, מתאהבת בבחור ומקבלת עצות מועילות מדראג קווינז חצופות. בעזרת משחקן של מקדונל ("פאטיקייקס") ואניסטון ("חברים") הסרט מצליח בחן, צחוק ובעוקצנות להתמודד עם יחסי הורים וילדים וחשיבותם לדימוי העצמי של כל מתבגר ומתבגרת. רביעי, 3.4, שעה 20:00.


וסרמיל (ישראל, 2007) - הקרנה ומפגש - סיפורם של שלושה נערים בשכונה בבאר שבע המחפשים את דרכם בין תקווה לייאוש, במציאות חיים קשה ותכונות של הרס עצמי כאשר חבל ההצלה היחיד הנראה לעין הוא הכדורגל. שלומי חי עם אמו האלמנה, אחותו הקטנה ואב חורג, ועובד כשליח בפיצרייה. עדיאל, בן הקהילה האתיופית, מטפל באחיו הקטן ובאמו החולה. ודימה, בן למשפחת עולים מרוסיה – אביו מובטל ואימו מפרנסת את המשפחה. חמישי, 4.4, שעה 19:30. בתום ההקרנה יתקיים מפגש עם יוצר הסרט מושון סלמונה.