שירי יעקבסון היא בוגרת תיכון 'עתידים' בהצטיינות יתרה, לומדת לפסיכומטרי, ממלצרת בבית קפה בעיר,  ממתינה לגיוס לתפקיד יוקרתי, מנגנת בפסנתר כמעט עשר שנים, גולשת גלים בקיץ, וכמעט שכחנו לציין כמה היא יפה. כל כך יפה שנבחרה לאחרונה לייצג את חולון בתחרות מיס פרוגרס ישראל 2017, תחרות שנותנת במה לא רק ליופי אלא גם לקידום ערכים בחברה.

"הכל התחיל בזה שגלשתי בפייסבוק ופתאום קפצה לי מודעה של התחרות", מספר יעקבסון. "תמיד התעניינתי בדוגמנות ומשחק, אבל זה תפס אותי במיוחד כי התנאי המקדים של התחרות הוא לתת מקום לכל מיני סוגים של יופי ולא רק היופי הקלאסי. בנוסף הרעיון הוא לקדם ערכים שחשובים לכל אחת מהמתמודדות, דברים שבדרך כלל קשה יותר לקדם ביומיום".

צילום:  רונן וסקר-

הערך שבחרה לקדם הוא שוויון הזדמנויות. "בחרתי בשוויון הזדמנויות כיוון שלכל אדם צריכה להינתן ההזדמנות להיות שווה לכל אדם אחר בעולם. שוויון הזדמנויות מאפשר התחלה הוגנת לכל אדם באשר הוא ללא הבדלי דת, גזע או מין. חשוב לזכור שכולנו בני אדם, לכולנו יש מגבלות וחלומות, ואם נדע להיות הוגנים אחד עם השני, העולם יהיה מקום טוב יותר".

-

את המיון הראשוני כבר עברה, "אני מספר מאה מתוך מאה מועמדות", והשלב הבא נמצא בידיכם.

"ההחלטה מי תעלה לגמר נמצאת בידי הגולשים, ואני צריכה שכמה שיותר אנשים יצביעו לי", היא אומרת ומספרת שהכי חשוב בעיניה זה לגרום גאווה להוריה ושלושת אחיה הקטנים. "הם כבר בטוחים שאני עומדת לנצח", היא צוחקת.

צילום:  רונן וסקר-

רוצים להפוך את החלום של שירי למציאות ולשים את חולון על מפת התחרות? היכנסו לעמוד הפייסבוק של התחרות והצביעו 100! http://missisrael.net/2017/08/8902.

ההצבעה נפתחת  ב-05.09.17