הצלחה אדירה לכנס המתגייסים בחולון:  ביום חמישי האחרון נערך בספארק המים ימית כנס המתגייסים המסורתי, אליו הגיעו כמעט כל מסיימי י"ב ברחבי העיר, כ- 1,500 בני נוער, שנהנו מהופעתו של הזמר עומר אדם.

צילום: טל קירשנבאום 

עומר אדם נבחר לאחר שהעירייה קיימה קבוצת מיקוד בין בני הנוער בעיר והחליטה להזמין על פי  בקשתם את הזמר לכנס. הכנס נערך על ידי מחלקת הכנה לצה"ל וחיילים בעירייה, בשיתוף עם "יחד למען החייל" סניף חולון ו"ריקושט" וחולקו בו מתנות למתגייסים וכיבוד קל ושתייה לאורך הערב. בנוסף, ערך ראש העיר הגרלה בין המשתתפים ולזוכה הוענק כרטיס טיסה לאיי נאפה מתנת "השטיח המעופף". בנוסף, נערכו הגרלות לתלושים ולכרטיסי כניסה לספארק המים ימית.

עומר אדם | צילום: ירון ברנר

ראש העיר, מוטי ששון, שהגיע לאירוע, אמר בהתרגשות כי "רגע לפני שבני הנוער הטובים שלנו יוצאים לדרך חדשה, אני שמח על כך שאנו עורכים במיוחד בשבילם חגיגה גדולה ומהנה , שמהווה הזדמנות לומר להם שחולון תמיד תהיה בית חם ואוהב עבורם. אני מאחל לכולם שירות חוויתי ומוצלח ובעיקר שישמרו על עצמם ויחזרו בשלום הביתה".

ראש העיר עם המתגייסים בכנס | צילום: טל קירשנבאום

מחלקת הכנה לצה"ל וחיילים בעירייה תמשיך ללוות את בני הנוער במהלך השירות הצבאי במתן תלושים בחגים ומגוון של הטבות במוסדות וגופים עירוניים שונים.