ברח' מסילת העולים 2, בשכונת ג'סי כהן מתקיימת פעילות מרשימה שפתוחה לכלל בני הנוער הפעילים בשטרודל, בימי שני ורביעי בין השעות 16:00-20:00.

במקום עמדות מחשבים, סוני פלייסטיישן, שולחן פינג-פונג, שולחן כדורגל והוקי אוויר, שש בש, קלפים,משחקי קופסא, פינת זולה, מוזיקה ועוד אטרקציות ופעילויות והיא מיועדת לנערים/ות בכיתות ז-י"ב.

בין שלל הפעילויות במרכז תוכלו להנות גם מהשרותים הבאים:

טכנאי מחשבים (לכיתות י'-י"ב )

ייעוץ, הכוונה ותיקון מחשבים לתושבי ומוסדות השכונה ללא עלות, ע"י בני נוער.

הפעילות מתקיימת בימי חמישי בין השעות 18:00-21:00. 

קבוצת הטכנאים בשטרודל:

מידי חמישי,בני נוער מתנדבים בכיתות ט' עד י"ב ממרכז הנוער שטרודל - רשת קהילה ופנאי (ע"ר) מעניקים שירותי יעוץ ותיקון מחשבים, ללא תשלום, לאוכלוסיות מוחלשות (משפחות מרובות ילדים, קשישים מתחת לקו העוני, חולים סופניים וכד').

בני הנוער מלווים על ידי מנהל מקצועי רוכשים מקצוע ונסיון תעסוקתי לפני הגיוס הצבאי ויכולים עם הידע והנסיון שרכשו לעבוד בתחום ולהשתלב בתפקידים משמעותיים בצה"ל.

חונכות אישית (כיתות י'-י"ב)

חניכה אישית של תלמידי כיתות א'-ד' בעלי בעיות רגשיות וחברתיות. סיוע לימודי, חברתי ועזרה בלמידת מחשבים. הפעילות מתקיימת בימי ראשון 

מדריכי מחשבים (לכיתות י'- י"ב)

בני נוער מלמדים מבוגרים על גישה למחשבים, פלאפונים, גלישה באינטרנט ושימוש בתכונות שונות. הפעילות מתקיימת בימי שלישי וחמישי 

קבוצת הבית

קבוצת המנהיגות של המרכז. הקבוצה מקבלת החלטות הקשורות למרכז, מובילה פרויקטים שכונתיים ומנהיגה את מרכז הנוער.

חצ"ב (חולונים צעירים בפעולה)- תנועת הנוער העירונית

שכבה צעירה (כתות א'-ו')- פעילות חברתית, טיולים וימי שיא.הפעילות מתקיימת בימי שלישי

שכבה בוגרת (כתות ט'-י"ב)- כיתות ט'- קורס מדצ"ים (מדריכים צעירים-) המכשיר את החניכים לקראת ההדרכה, כתות י'- הדרכת השכבה הצעירה- הפעילות מתקיימת ביום ראשון

כתות י"א-י"ב- ריכוז, הדרכה ופעילות חברתית. הפעילות מתקיימת בימי חמישי. 

חוויה אישית: 

ביום חמישי האחרון, הגעתי למרכז שטרודל יחד עם חברי אילן דודי. כבר שהגענו התחלנו ברגל ימין, המרכז נמצא בשכונת ג'סי כהן והחנייה, בשפע.

את פנינו קידם בחיוך המדריך אסף לוי. הבאתי איתי מחשב לפטופ שלא נדלק לי והסברתי לו את התקלה.

אסף קרא לאחד החניכים. עמית בוקובזה. עמית בדק את המחשב, החתים אותי על טופס תיקון ואמר לי להגיע שבוע הבא לשם קבלת המחשב. במקביל אסף הסביר לי על המרכז והראה לי את המקום.

האמת היא שאני התרשמתי לטובה מהמקום. היו שם נערים ממש חמודים שהיו עסוקים בלתקן את המחשבים. המקום הוא ממש כמו "חברת הייטק" קטנה, הכל מסודר. כל פריט במקום, רשום במחשב. והכי חשוב זה שכולם היו רגועים ומחויכים.

בצאתי מהמקום קיבלת SMS עם שם הטכנאי. כניסת המחשב למעבדה ופרטי התקשרות.

אני בכל אופן התרשמתי מאוד מהמקום והלוואי שיהיו עוד מרכזים כאלה בכל שכונה בעיר.