האירוע נערך במעמד ראש העיר מוטי ששון ובהשתתפות בני נוער רבים ששמחו לשוב לבית החם.

עיריית חולון ערכה במועדון שיפוץ כללי המותאם לכל תקני הבטיחות, קירות המועדון עוצבו בהשראת מוסיקה ואמנות ואף נבנה חדר קריוקי אשר יכול לשמש לשעות של בילוי והנאה עבור בני הנוער בעיר.

מועדון השברולט המחודש | צילום: עיריית חולוןמועדון השברולט המחודש | צילום: עיריית חולון-

המועדון נפתח לפני כ-20 שנה מתוך מטרה לספק לבני הנוער מקום בילוי איכותי בו יוכלו לממש את כישרונותיהם בתחום הבמה והמוסיקה.

כבר בראשית ימיו הופיעו בשברולט אמנים שלימים התפרסמו ולימים זכו להצלחה רבה כמו אביב גפן, עברי לידר, שב"ק ס' והיהודים. 

מוטי ששון בירך על הפתיחה המחודשת והזמין לבמה את שלומי דריקס יו"ר מועצת הנוער הראשונה וממקימי המועדון והזכיר אמש לבני הנוער הצעירים כי ראשיתו של המועדון בקבוצת בני נוער יוצרים ופעילים בשכונת ג'סי כהן בשם "ג'סיקה" אותם פגש ששון בשעתו.

ששון ודריקס | צילום: עיריית חולון-

בעקבות התרשמותו של ששון מפעילותם היפה ביקש להעתיקה ולהרחיבה במסגרת מועדון השברולט אותו הקימה העירייה להנאתם של בני הנוער החולונים לדורותיהם. עוד אמר ששון כי "אני בטוח שעוד נשמע רבות וטובות על הדור הצעיר הפועל פה היום בתחומי המוסיקה, הסטנד אפ ובכלל".

מנהלת המועדון שירן חנינה הדגישה כי היא "שמחה שבמהלך השיפוצים פעילותו של המועדון לא נפסקה לרגע, כי השברולט איננו רק "קירות" ועשייתו נמשכה לאורך כל הזמן בכל רחבי העיר".

באירוע הופיעו להקת הנוער הייצוגית של חולון "חולון לייב" הפועלת במועדון השברולט והקומיקאית הדר לוי ונבחרת הדור הבא של הסטנדאפ הפועלת במסגרת קורס סטנדאפ במועדון בימי שלישי.

מועדון השברולט פועל בשיתוף עם מחלקת הנוער בעירייה ופרסם בימים אלו מגוון רחב של פעילויות הכולל מסיבת רחוב, הופעות ועוד. ניתן למצוא פרטים על האירועים בדף הפייסבוק של המועדון.