סוף השבוע האחרון בהפועל חולון היה סוער מהרגיל. נוכח העפלת הקבוצה לפיינל פור (מחר ב-21:00 המשחק מול הפועל ירושלים בחצי הגמר), בקבוצה התעסקו בעיקר בחזרת גלן רייס ג'וניור לקבוצה.

לנציאנו | צילום: ראובן שוורץ

גם בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון מתעסקים בחולון האם האמריקאי, יוכל לחזור לשחק מחר בחצי הגמר מול ירושלים.

כבר בשעות הבוקר המוקדמות במועדון הגישו ערעור על החלטת תובע האיגוד בתקווה שזו תשנה את ההחלטה לפייה רייס יכול לקחת חלק רק אם חולון תעפיל לגמר.

השחקנים והצוות המקצועי של המועדון הגיבו ביממה אחרונה על הפרשה המסעירה. ביניהם, גם יו"ר המועדון איתן לנציאנו שאמר למיינט: "נכון שאמרנו שרייס לא יחזור. אבל כשעסק שלך מאבד עובד אחר עובד, ועובדים אחרים משחקים עם שברים, פצועים ושחקנים רבים קורסים ומבקשים להחזיר את 'מהנדס התוכנה' והיחיד שיכול לעזור".

הבעלים שלכם נשמע נחרץ בעבר לא פעם על כך שרייס לא יחזור גם אחרי כל ההתנצלויות שלו, מה היה שונה הפעם?

"זה המצב שבו נמדדת הנהגה. כולנו אחרי הבעלים שלמה אייזיק, אנחנו גאים בהחלטה. זו האופציה היחידה שקיימת, אחרי כל הפציעות, זה הדבר היחידי שהיה על המדף, בעיקר שהוא רשום כשחקן של הפועל חולון".

רייס ופניני. "הבחור שגה" | צילום: אוהד צויגנברג

בכל סף השבוע האחרון נשמעה ביקורת לא מעטה על איזה מסר זה מעביר לשחקנים צעירים. "לא מדובר פה באיזה עבריין מורשע", מסכם היו"ר. "הבחור שגה, הביע התנצלות. אנחנו נתנו עונש, טיפלנו בזה, עמדנו בזה יפה מאד זמן ארוך, ושילמו מחיר יקר מקצועית".