ירמיהו חולון | צילום: קובי קואנקס
        
זה היה באוויר בחודשים האחרונים ובשבוע האחרון החל לתפוס תאוצה.
 
מ.כ. ירמיהו חולון שסיימה את העונה החולפת במקום הרביעי בליגה א' דרום, צפויה החל מהעונה הבאה לשלב כוחות עם אחת הקבוצות המיתולוגיות בעיר - לזרוס חולון, או בשמה הרשמי, מ.כ מור חולון, שירדה בקול ענות חלושה לליגה האחרונה בישראל בעונה שעברה.
 
למיינט נודע כי המהלך נרקם מאחורי הקלעים בחודשים האחרונים ועיריית חולון מצפה ששילוב הכוחות אכן יקרה. 
 
זו הפעם השנייה בשנים האחרונות שבעיריית חולון מנסים לעבוד על איחוד משותף לכמה מקבוצות הכדורגל של העיר. רק בשנה שעברה -הפועל צפרירים חולון ומ.כ. ירמיהו חולון אוחדו בתחילת השנה ואחרי מאבקים ממושכים, הפרידו כוחות לקראת סיומה של העונה. 
בשנים האחרונות עיריית חולון העבירה לא פעם מסרים כי: "אין מקום ל-4 קבוצות תחתית בעיר המשחקות בליגות הכדורגל הנמוכות בישראל". נדמה כי האגו הרב השורר בין ראשי המועדונים הכריע וגרם לא בפעם שמהלכי האיחוד לא יתממשו. 
 
הסוגיה הנוספת שעומדת על הפרק היא מה יקרה למחלקת הנוער של לזרוס חולון שבשנים האחרונות מתנהלת כמחלקה עצמאית הקרויה על שם "קהילתי חולון".
לפי גורמים בלזרוס חולון, מאחר שלירמיהו אין כעת מחלקת ילדים ונוער, הפתרון המסתמן הוא שלזרוס תהיה זו שתפעיל את המחלקה עבורם ואילו קהילתי חולון תישאר עמותה נפרדת. 
"יש הבנות בין הקבוצות אבל שום דבר לא סגור. אנחנו מקדמים תהליכים תחת גיבוי מלא מעיריית חולון" אמר למיינט יו"ר לזרוס חולון, דדה אלגרבלי 
איציק ששון, יו"ר יניב חולון סיפר: "גם אם זה ייצא לפועל, ירמיהו חולון תשאר עמותה אחת עם שם אחד לכל דבר ועניין. הרעיון הוא על לבנות תשתית לקבוצות ילדים ונוער למועדון"