אחרי שלא הצליחו להביא מדליות באליפות אירופה בג'ודו שנערכה בחודש שעבר, אלון אהרון ואורון גינר מחולון חזרו למשטח בתחרות גביע אירופה ג'וניור בג'ודו שנערכה בספרד.

אהרון | צילום פרטי
אלון אהרון שהתמודד במשקל של עד 60 ק"ג, זכה במקום שני עם הפסד בגמר בתוך ניקוד זהב וקרב חזק מאוד. אורון גינר במשקל 73 ק"ג הפסיד בחצי גמר והפסיד על מדלית הארד וסיים במקום החמישי.

בחודש ינואר האחרון זכה אלון אהרון באליפות ישראל לבוגרים במשקל 60 ק"ג וסגן אלוף אירופה לקדטים. נציג נוסף מקומי לעיר ולחולון היה אורון גינר המוכשר שסיים עם מדלית ארד באליפות ישראל, פעם שנייה ברציפות ומקום חמישי באליפות אירופה לשנת 2017 במשקל של 73 קילו. 

גינר חזר מיפן לאחרונה, שם היה עם הנבחרת הבוגרת כחודש ימים ואף התחרה בגראנד סלאם טוקיו היוקרתי. לפני כחודשיים השניים חזרו מטורניר נוסף בבולגריה ונדמה שהם ממשיכים בהכנות לטוקיו. 

"תמיד קשה להפסיד בגמר במיוחד אחרי שאתה מוביל בו", סיכם אלון אהרון את ההישג בשיחה עם מיינט חולון"בסופו של עניין, אני כן מרוצה מהתוצאה ועם הפנים קדימה"

גם מאמנו גיא מזרחי סיפר בהתרגשות: "גאה בכם על הדרך וההשקעה ונהנה לראות את הדור הבא מצליח", סיפר המאמן גיא מזרחי אחרי התחרות. שאפו גדול לצוות המקצועי לאורן סמדג'ה ולליעד אקו שמלווה אותם בכל קרב וקרב".