מחר (ב', מרכז הספורט קנטור  ג'סי כהן), יתקיים משחק הגמר של ליגה ליב"י לעונת 2017/18. מצד אחד תתייצב הקבוצה המקומית של חולון, ומהצד השני של המתרס, האחים קריית משה רחובות.  

קבוצת חולון | באדיבות ליגת ליב"י

בליגת ליב"י (ליגת ביתא בישראל) משחקות כיום 14 קבוצות מחדרה בצפון ועד קרית גת בדרום. הליגה מונה כ-250 חברים, ומטרתה להכשיר שחקנים לליגות מקצועיות.

הרוב המוחלט של שחקני הליגה הינם בני העדה האתיופית והיא הוקמה כרשת חברתית. שחקני הקבוצות, כל אחד בעירו, נוטל חלק בפעילות התנדבותית למען הקהילה.

האירוע שיפתח כבר ב-17:00 יכלול סיפורי עדות, מופעי ריקוד, וכמובן: משחק הגמר עצמו בין הקבוצה מרחובות לחולון

האחים מקריית משה ברחובות, אחת הקבוצות הוותיקות בליגה קיימת שמונה שנים והפסידה העונה משחק בודד ב-26 משחקי ליגה, וסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון

בדרך לגמר גברה הקבוצה על קריית גת ועל אנדנ"ט רחובות בדרבי. "מקווים להניף גביע שלישי ברציפות" אמר מאמן הקבוצה, דסה דרבה לקראת המשחק.

אחים קרית משה. יניפו גביע? | תמונה באדיבות הקבוצה

החולונים מנגד, מגיעים למשחק אחרי עונה טובה כשבסיומה הגיעו למקום השלישי בעונה הסדירה עם 20 ניצחונות ושישה הפסדים, כאשר בדרך גברו על חפציבה, דורה נתניה ובגמר האזורי סיימה עם ידה על העליונה מול חדרה

"הקבוצה קיימת כבר שש שנים והיא מונה היום כ- 15 שחקנים, מטרת הקבוצה מעבר למשחק היא קודם כל להנחיל ערכים, אחריות לדעת לתת ולדעת הקרבה לקהילה מה היא", אומר מאמן הקבוצה, דורון ימלה.