ירמיהו חולון הפסידה ביום ראשון השבוע 3:0 למכבי יבנה ולמעשה סגרה עונה ראשונה ומכובדת מאוד בליגה א'. הקבוצה שהעפילה תוך שלוש שנים לליגה א' מאז הקמתה רשמה עונה מרשימה בליגה כשסיימה במקום החמישי עם 11 ניצחונות, 13 תוצאות תיקו ו-6 הפסדים בלבד.

מ.כ חולון ירמיהו נגד נורדיה | צילום: קובי קואנקס

בקבוצה מתחילים לעבוד על העונה הבאה. למיינט חולון נודע שבימים הקרובים צפויה ישיבה עם המאמן הנוכחי מוסא בן חיים להמשך התקשרות לעונה הבאה. לפי גורמים, שוערה הראשון של הקבוצה, ניל אברבנאל לא צפוי להמשיך במועדון.

"עשינו עונה מיוחדת" אמר הבעלים איציק ששון. "מאמינים שאם תקציב נכון יהיה אפשר יהיה להיאבק על העפלה גם בעונה הבאה".

המאמן הוא חלק מהתוכנית שלכם לעלות בעונה הבאה?

"יש לנו פגישה איתו בקרוב, המגמה היא להמשיך עם מוסא גם בעונה הבאה ולהגיע עימו להבנות"

איך אתה מסכם את העונות האחרונות?

"מצד אחד זו הצלחה מקצועית, אבל יש לנו הרגשה של פספוס, הגענו לבאר ולא שתינו. שמסתכלים על המכלול הכללי אי אפשר להיות מאוכזבים, עלינו רק השנה ותקענו יתד בליגה".

את הקהל הרחב עוד לא שכנעתם להגיע למשחקים.

"אני לא יכול להכריח אוהדים לבוא. אנחנו הקבוצה הבכירה בחולון, אפשר לומר שאנחנו היחידה. ראוי שהיו באים יותר אוהדים. היינו נגד יבנה, שהיא אפילו לא שליש מחולון בגודלה, והגיעו לצפות בהם 800 אוהדים. אין מה לומר, בתחום הזה אנחנו מאוכזבים".

ששון ודליאן. הרבה החלטות על הפרק | צילום: קובי קואנקס

חולון בכלל רואיה לקבוצה בליגה הלאומית?

"ברור. לעיר הזו יש עבר מפואר של כדורגל, בהווה יש אנשים רציניים שמנהלים ויש לנו ציפיות להגיע לליגה הלאומית. הייתי מצפה שיהיו יותר אוהדים, כמו שבאים לכדורסל".

כדי לצמוח צריך בתור התחלה גם מחלקת נוער.

"נכון, כרגע יש לנו קבוצת נוער אחת, אבל יש לנו תכנונים להקים קבוצות נוספות. זה ללא ספק משהו שאנחנו חושבים עליו".

המאמן מוסא בן חיים סיכם אף הוא את העונה ואמר: "הייתה עונה טובה, הצלחנו להגיע לפלייאוף. נכון שלא הצלחנו לעבור שלב אבל שמסתכלים על הכל, אי אפשר שלא להיות מרוצים. עונה טובה ומאתגרת. אנחנו נסכם את העונה בקרוב ונראה את המטרות לעונה הבאה".