מימון. בדרך לאתגרים חדשים | צילום: אבי מועלם

      

מאמן מועדון כדוריד 1972 חולון, עומרי מימון נפרד רשמית מהקבוצה אותה הוביל בשנתיים האחרונות. שתי עונות מרשימות שכללו בין היתר, ההעפלה לפליאוף העליון.

מימון חתם במהלך סוף השבוע על חוזה ארוך טווח עם עירוני נס ציונה ולמעשה שב למועדון שבו הדריך בעבר בקבוצת הנוער ואף שיחק בה בתחילת דרכו. מימון יחליף את וליקו מילושביץ' הסרבי, ששימש כמאמן-שחקן בחלק המסיים של העונה וסייע לנס ציונה לשרוד בליגה הבכירה.

"אני חוזר למקום שאני מאוד אוהב. הדרכתי את קבוצת הנוער במשך 3 עונות, שיחקתי לפני הצבא בנס ציונה, והמטרה הראשונה היא להחזיר את הציביון לנס ציונה", אמר מימון אחרי החתימה בקבוצה מהשפלה.

בנושא הפרידה ממ.כ חולון אמר המאמן: "אני רוצה להודות לחולון. הייתה לי זכות לאמן במקום מדהים, בחממה. מאוד נהניתי מהשחקנים, ובמיוחד מהעבודה עם הצעירים. שמחתי לתת להם הזדמנות. נכון שאין הרבה אמצעים כלכליים בחולון, אבל הם נתנו לי יד חופשית ואני מאוד שמח על התוצאות שהשגנו.

"אני מסופק מכך ששחקנים צעירים הפכו למובילים, ולא זכור לי קבוצה ששני ילדים בכיתה י"א הופכים בה לשחקנים משמעותיים בליגת העל. אני מאושר בשביל אותם שחקנים שלקחו את ההזדמנות, ומאחל לחולון הצלחה רבה".

למיינט חולון נודע כי הפערים שעמדו בין הצדדים היו כספיים בלבד. מימון קיבל הצעה של כמעט 50 אחוז כפול בשכרו מנס ציונה, שכר שלא יכלו לו בחולון.

בשלב הזה, עדיין לא ברור מי יאמן את מ.כ. חולון בעונה הבאה שלפי גורמים בקבוצה, טרם גיבשו מועמדים לתפקיד. חולון כאמור, סיימה עונה נהדרת אשתקד, כשסיימה את דרכה לראשונה בהיסטוריה בחצי גמר הפלייאוף העליון.