צילום: טל שחר

   

ביום חמישי האחרון נערכה פגישה שגרתית בין נציגי הפועל תל אביב למשטרת ישראל, לקראת המשחק הביתי שייערך הערב (ראשון) מול הפועל חולון.

במהלך הפגישה, התברר שהמשטרה דרשה מהאדומים לממן כ-75 שוטרים בסכום של כ-650 שקלים לשוטר, לעומת 49 שוטרים שנדרשה לממן במשחק הביתי הקודם מול חולון.

בהפועל תל אביב מדברים על תוספת של כ-17 אלף שקלים לעלות האבטחה הכוללת במשחק, שתגיע לכדי 90 אלף שקלים.

"לא ייתכן שבמשחק בין אותן שתי קבוצות ובאולם קטן יותר – כמות השוטרים תגדל בצורה משמעותית ולא הגיונית. האם יש הבדל בין דרישות משטרת ישראל בחולון, בתל אביב ובירושלים? האם כספה של הפועל תל אביב הוא הפקר?

במהלך הפגישה שנערכה עם אנשי המשטרה, לא הוצגה בפנינו שום סיבה הגיונית לכמות השוטרים הזו ולתחושתנו המשטרה מנצלת את כוחה כמונופול על מנת להציב דרישות שאינן הגיוניות מבלי שיש ביכולתנו להתגונן בפניהן.

"אנו מצפים מכל הנוגעים בדבר להתערב על מנת להוריד את כמות השוטרים במשחק הערב", כך כתבה הפועל תל אביב במכתב ששגרה לשר לביטחון פנים, מפכ"ל המשטרה ואף לשרת הספורט מירי רגב. נכון לעכשיו, המשחק יתנהל עם כוח שיטור מרובה ואין שינויים בהחלטת המשטרה.

בצד המקצועי, חולוניה תנסה למנוע הפסד חמישי ברציפות אחרי ההפסד בחמישי האחרון בבית למכבי תל אביב, הפסד תשיעי העונה בליגה, שהוריד אותה למקום ה-3 בטבלה.