אהרון וגינר | צילום באדיבות גיא מזרחי

     

בחודש ינואר האחרון זכה אלון אהרון באליפות ישראל לבוגרים במשקל 60 ק"ג וסגן אלוף אירופה לקדטים. נציג נוסף מקומי לעיר ולחולון היה אורון גינר המוכשר שסיים עם מדלית ארד באליפות ישראל, פעם שנייה ברציפות ומקום חמישי באליפות אירופה לשנת 2017 במשקל של 73 קילו. 

הערב (חמישי), השניים ייצגו את ישראל באליפות אירופה בג'ודו שתתקיים בישראל מהיום ועד שבת, כאשר משחקי הגמר יחלו מדי ערב בשעה 17:00 בגני התערוכה בתל אביב. 

גינר חזר מיפן לאחרונה, שם היה עם הנבחרת הבוגרת כחודש ימים ואף התחרה בגראנד סלאם טוקיו היוקרתי. לפני כחודשיים השניים חזרו מטורניר נוסף בבולגריה ונדמה שהם ממשיכים בהכנות לטוקיו. 

בספטמבר האחרון נערכה אליפות אירופה לג'וניור בסלובניה. הספורטאים והחניכים של גיא מזרחי ייצגו את העיר חולון. גינר, הגיע למעמד הגמר במשקל עד 73 ק"ג ונוצח אך סיים עם מדליית הכסף כשאלון אהרון, זכה במדליית נוספת גם כן, אחרי שגבר בדרך על יריבים מרומניה, שווייץ, בריטניה ומולדובה.

"גאים בהם בכל פעם מחדש, הספורטאים עטורי הישגים, מתמאנים פעמיים ביום ואף שלוש פעמים, משקיעים את כול כולם מגיל צעיר" סיפר למיינט מאמן גיא מזרחי. "אין ספק שמדובר בדור הבא של הג'ודו בישראל"

לקראת התחרות הוסיף: "אני מאמין בצוות המקצועי של נבחרת ישראל בראשותו של אורן סמדג'ה שביחד נביא אותם לגבהים והישגים מרשמים. צריך לזכור שבנוסף לכל עם חיליים המשרתים בצבא הגנה ולישראל ואם כל הקושי, הם עומדים בדרישות. זו הולכת להיות אליפות קשה אבל אני מאמין בהם".