שחקני ירמיהו | צילום: קובי קואנקס

מ.כ חולון ירמיהו אירחה בשישי האחרון את מכבי יפו במסגרת המחזור ה-29 בליגה א' דרום והאחד לפני האחרון בליגה. אחרי שישה משחקים ללא ניצחון, שוב אכזבו החולונים הפעם עם הפסד 3:0, וירדו אל המקום החמישי. אך למרות כל זה, הצהובים-סגולים עדיין תלויים בעצמם במאבק על השגת הכרטיס למשחקי הפלייאוף.

בשבועות האחרונים הבעלים של הקבוצה, איציק ששון נשמע אופטימי. ובמערכת ניסו לשדר עסקים כרגיל, אולם עם רצף שכזה, וכשנותר משחק אחד בקופה, התחושה היא שבמערכת קיימת דאגה.

על מנת שחולוניה תסיים במקום הרביעי היא צריכה לנצח במחזור הסיום בשישי הבא את מ.ס דימונה, המדורגת מתחת לקו האדום ולמעשה השלימה סופית עם ירידתה לליגה ב'.

במקרה שתוציא תיקו בלבד, אורבים אחריה מ.ס כפר קאסם, הפועל כפר שלם והפועל בקעת הירדן שכל אחת מהן יכולה להעפיל למקום החמישי במקרה של ניצחון. 

אם ירמיהו תשתתף בפלייאוף, הוא יחל בעוד שבועיים ובו ישתתפו 4 הקבוצות שסיימו במקום השני ועד החמישי בשני המחוזות צפון ודרום. בתום המשחקים ביניהi (שנייה נגד חמישית ושלישית נגד רביעית ומשחק בין המנצחות) ייערך קרב מחוזי בין המנצחות, כשמי שתנצח תיפגש עם הקבוצה שירדה למבחנים בלאומית (מקום 14).

המנצחת בקרב המבחנים - תהיה הקבוצה השלישית שתעלה ללאומית (אחרי שתי הקבוצות שהבטיחו את מקומם מהמקום הראשון במחוז הדרומי והצפוני).