חולון נגד ראשון | צילום: גבי אלאלוף, איגוד הכדוריד

    

ערב מיוחד ממתין הערב (שני) לקבוצת הכדוריד של מ.כ. חולון. החולונים ינסו להשלים ניצחון שני בסדרה על הפועל ראשון לציון כשיארחו את האדומים ב"קציר", במסגרת המשחק השני, בסדרת רבע גמר הפלייאוף בכדוריד ולהבטיח העפלה היסטורית לחצי הגמר. 

כזכור, מחזיקת הגביע המדינה מראשון לציון, סיימה במקום הראשון את הליגה הסדירה (לראשונה מזה 11 עונות) מול חולון שסיימה במקום השמיני.

שני משחקי הליגה הסתיימו בניצחונות מוחצים של האדומים, בהפרש של 7 ו-8 שערים, ובשישי החולף – חולון סיפקה את אחת ההפתעות הגדולות בתולדות הפליאוף בשנים האחרונות, כשניצחה את מחזיקת גביע המדינה 29:31. 

"אנחנו באים מחר להשלים את העבודה", מציין הכובש המצטיין במשחק הראשון, עדן ג'ינג'יחשוולי למיינט. "אנחנו לא רוצים לחזור לנחלת שוב, רוצים לעשות היסטוריה ולהעפיל לחצי הגמר"

על הצוות המקצועי וההכנות: "מתאמנים ועובדים לקראת הערב, אנחנו תמיד מאמינים. כל משחק מתחילת שנה לא משנה נגד מי, הגענו בהרגשה שיכולים לנצח".

יש לך בשבילנו את נוסחת הקסם שאולי גם תביא לסנסציה?

"תשמע, חבורה של שחקנים שהם תוצרת בית, שמעבר לחברים על הפרקט, גם חברים קרובים באופן אישי. זה מייצר לנו חדר הלבשה מעולה. בנוסף, יש לנו את הזרים הכי ותיקים בליגה. חלקם איתנו תשע שנים - וזה יתרון עצום".

עוד נתון יוצא דופן לקראת הערב הוא העובדה שהאחים-מאמנים עידן ועומרי מימון ספגו הרחקות במהלך המשחק. 

המאמן החולוני, עומרי מימון אמר למיינט לקראת המשחק הערב: "הפגנו נחישות ותשוקה ובעיקר המון המון ריכוז במשחק הראשון. אנחנו מתכוננים למשחק השני בכל מה שנדרש. לא פוסלים שנעשה הפתעה או שתיים. מקווה שנפגין את אותה נחישות גם הערב".