זליבנסקי ופלג, אתמול | צילום: עוז מועלם

       

אחרי העפלה לגמר, בקבוצת כדורסל הנשים של העיר אליצור חולון השבוע נשבו רוחות תקווה, שאפשר להחזיר את העטרה ליושנה ולהחזיר לעיר את גביע המדינה בכדורסל אחרי 20 שנים עקרות.

המשחק אתמול (חמישי) שהיה חד צדדי לחלוטין, ניפץ את החלומות ובפעם הרביעית בתולדותיה העניק למכבי אשדוד את הגביע. החבורה של עדן ענבר חגגה תואר נוסף שיתווסף לארון העמוס של הדרומיות.

"הפסדנו את המשחק ברבע הראשון", סיכם מאמן אליצור חולון רועי אייזנברג את המשחק. "נתנו להם מרחק ורדפנו אחריהם. היה לנו איזשהו קאמבק בתחילת המחצית השנייה שחזרנו ל-12 הפרש, כשעשינו הגנה נהדרת.

"בשלב הזה קיבלנו שריקה מאוד מפוקפקת, ואני מדבר בעדינות, של שלוש זריקות עונשין. זה אמנם לא מה שגמר את המשחק, אבל אם היה לנו שביב של תקווה לחזור למשחק, שמה זה נגמר.

"הרכזת שלנו, סאניה צ'ונג, הרבה יותר טובה ממה שהיא הראתה היום, אבל אני לא יכול לבוא אליה בשום טענה. היא לא הייתה כשירה. היא כבר עשרה ימים לא אכלה אוכל מוצק, אלא רק נוזל"

"אנחנו נמשיך להילחם, אליצור חולון חזרה לקדמת הכדורסל ואנחנו מתמודדים על תארים. זה דורש ניסיון, אין לי ספק שעוד נהיה שם לקחת תארים ואני מקווה שעוד השנה. אולי נתפוס את אשדוד קצת שאננים בפלייאוף ונדע לקחת את האליפות, שזה תואר הרבה יותר חשוב".