חוגגים בסיום הדרבי | צילום באדיבות חולון קהילתי
      
בשבת האחרונה התקיימו להם כמיטב המסורת משחקי הדרבי בכדורגל ילדים בין שתי אגודות הספורט המובילות בעיר, צפרירים וקהילתי חולון.
 
קבוצת אגודת ספורט קהילתי דן שנתון 2005, הוקמה השנה לאחר שהיה מספר רב ששחקנים באותו שנתון שרצו להמשיך באגודת ספורט קהילתי ובצעד חריג המועדון הקים קבוצה נוספת באותו שנתון (ישנה קבוצה נוספת במחוז מרכז).
 
"הגיעו מספר רב של שחקנים מוכשרים היה חבל לשחרר אותם, הקמנו קבוצה בציפייה שבסיבוב הראשון לא יהיו תוצאות ויקח הרבה מאד זמן לבנות קבוצה מהיסוד", טוענים בקהילתי.
להפתעתם הרבה הקבוצה התחברה מהר מהצפוי והחלה לצבור נקודות ולהתברג במרכז הטבלה מעל שתי הקבוצות החולוניות, עוצמה וצפרירים.
 
בשבת האחרונה, הדרבי בין קהילתי חולון וצפרירים חולון זימן אליו למעלה עשרות צופים לאצטדיון העירוני. הורים רבים מצד שתי הקבוצות, בני משפחה ומאמנים מרחבי השנתונים השונים.
 
קהל ההורים של קהילתי הכינו תפאורה ועודדו ללא הפסקה מפתיחת המשחק. המשחק נפתח בצורה שקולה אך ככל שעבר הזמן היה נראה שקהילתי חולון היא זו שתעלה ראשונה על לוח התוצאות וכן על השריקה לשליש ראשון, היה זה - ירין עטר, האחיין המוכשר של אלירן עטר שכבש שער יפה במהלך אחרי בעיטת קרן.
 
בשליש השני צפרירים החלו לתקוף ואף קיבלו בעיטת 11 מטרים שהוחמצה. בתגובה יצאה קהילתי חולון להתקפה שהסתיימה בבעיטה חופשית מושלמת של לירן רפאלי אל בין חיבורי הקורות שער שקבע 0-2 גדול וניצחון מרשים בדרבי על צפרירים.
 
"הניצחון היה מתוק מאד בשביל הילדים מאחר וחלקם הגדול חולק בית ספר משותף עם שחקני צפרירים חולון" סיכמו באגודת ספורט קהילתי את הניצחון על צפרירים.
במסגרת שנתון 2005 מחוז דן , צפרירים מדורגת נכון לעכשיו במקום ה-13 , קהילתי בעקבות הניצחון במקום ה-6 בליגה.