סיני וצפרירים | צילום באדיבות המועדון

      

בגיל 57 חזר בסוף השבוע כוכב העבר משה סיני חזר ללבוש את מדיי הכדורגל, ועשה זאת במסגרת המחזור השישי של ליגה ג’ מחוז תל אביב, כשעזר ותרם לצפרירים חולון לגבור 2:4 על ספרטק רמת גן.

סיני פרש ממשחק פעיל בשנות התשעים המוקדמות והוכיח שהוא ממש לא הגיע לקבוצה לצפרירים המיתולוגית רק בשביל הגימיק ובשביל הכותרות ולהט כשבישל את אחד מארבעת השערים של קבוצתו במשחק, לגדי סולומוביץ

"התכוננתי למשחק הזה במשך חודש וחצי. יום לפני אכלתי ונחתי כמו שצריך, אני מניח שאשחק עוד מספר משחקים ככל שהגוף יאפשר לי", אמר סיני אחרי המשחק.

בשנת 1991 סיני ערך את הופעתו האחרונה מול הפועל פתח תקווה במדי הפועל תל אביב, במהלכה גם כבש.

סיני נחשב לאחד מהסמלים הגדולים של הפועל ת"א. לאחר שהאדומים ירדו לליגה השנייה, עבר סיני לבני יהודה וזכה איתה באליפות. לאחר מכן חזר להפועל ת"א עד שפרש ממשחק פעיל במהלך עונת 1993/94. בנבחרת ישראל רשם סיני 47 הופעות וכבש שבעה שערים.

לאחר שפרש שימש סיני כמנג'ר בהפועל ת"א, ובהמשך אימן את מכבי פ"ת, הפועל כפ"ס, הנבחרת הצעירה של ישראל וכן שימש כעוזר מאמן בנבחרת הבוגרת. בשנים האחרונות אימן את מכבי הרצליה בשתי קדנציות (2010-11 ו-2017) ואת מכבי פ"ת (2012/13).

עוד משחק מסקרן התקיים בסופ"ש, כשעוצמה התמודדה מול לזרוס חולון במגרש בקרית הספורט במסגרת המחזור השישי בליגה ג' מחוז תל אביב.

לזרוס שנחשבה בשנים האחרונות לשק החבטות בליגה הנמוכות הצליחה להתאושש מעט השנה כשניצחה לפני שבועיים את בית"ר יפו בחוץ 0-1.

עוצמה פתחה את העונה מצוין עם חמישית ניצחונות ברציפות ונשקה במקום הראשון בליגה.

מי היה מאמין שדווקא א.ס. מור חולון (לזרוס), תהיה זה שתעצור את הקטר של הרצל בוסתנאי. לזרוס שכאמור ניצחה פעם אחת העונה והפסידה ב-4 משחקים הצליחה לכבוש בדקה ה-62 שער דרמטי מרגליי אור חסונה ולקבוע ניצחון דחוק 1-0 על עוצמה ולרשום את אחת ההפתעות הגדולות של המחזור ועד כה העונה בליגה בדרבי החולוני המקומי.