העבודות בקריית הספורט | צילום: שמוליק מזרחי
עיריית חולון תעלה את דמי השימוש במתחם קרית הספורט. למיינט נודע כי דמי השימוש יעלו ב-10 אחוזים לפחות, כך שאם כיום עלות אימון בודד במתחם נעמד על 290 שקל, המחיר צפוי לעלות ל-320 שקל. מדובר בעלייה של כ-30 אלף שקל בשנה
במתחם המיתולוגי משחקות נכון לעכשיו קבוצות הילדים והנוער של לזרוס חולון, קבוצות הילדים והנוער מ.כ. קהילתי ירמיהו חולון, קבוצות הבוגרים של לזרוס חולון ומ.כ. ירמיהו חולון וכמו כן קבוצות הנשים (מכבי חולון). 
"זו שערורייה. זה לא סוד שהעירייה מתעדפת את מי שבא לה. יש עמותת שכלל לא נגבה מהם דמי שימוש", מספר גורמים נוספים במועדונים אשר מתאמנים במתחם. 
נוכח הדברים ומצב קבוצות הנוער והילדים, למיינט חולון נודע כי הורי הילדים והנוער של ירמיהו יפגינו בשלישי מול רחבת העייריה בגין התנאים להם זוכים הילדים בקבוצה.
התלונות הן כאמור: דמי השימוש שצפויים לעלות ובגינם גם העלויות אותן יגבו העמותות מההורים והעובדה שגם נכון לימים אלה, עשרות ילדים עדיין לא מתאמנים במגרשים במתחם. העירייה עדיין עומלת על המגרשים החדשים אשר היו צפויים להיחנך באוקטובר האחרון. 

כזכור, העירייה עמלה בשנת 2018 על שני מגרשים במקביל: מגרש סיננטי צר קטן שנחנך בסוף השנה ומגרש גדול יותר שעתיד שעדיין לא נפתח באופן רשמי והשיפוצים עליו נמשכים גם בימים אלה והרבה אחרי המועד המתוכנן לסיומם.   

מעיריית חולון נמסר בתגובה: תעריפי דמי השימוש במגרשי הקריה הותאמו למגרשי הדשא הסינטטי ומתוך כך נקבע מחיר אחיד לשלושת מגרשי האימונים".