המחשה: shutterstock

      

ועדת המשמעת של איגוד הכדוריד הענישה השבוע את קבוצת ילדות ח' של מועדון כדוריד חולון בגין עזיבת שדה המשחק מול הפועל ראשון לציון בליגה בתחילת החודש.

חולון ירדה מהמגרש במשחק המדובר, אחרי תלונות רבות על צוות השיפוט במשחק כשבראשם תלונות קשות של מאמן הקבוצה, איתי פפיר שהורה לבנות לרדת מהפרקט.

בית הדין המשמעתי של איגוד הכדוריד ראה בחומרה את התנהגות הקבוצה וכן האשים את המועדון בשני סעיפים: התנהגות בלתי ספורטיבית והעלבת שופט.

בדיון שהתקיים השבוע הקבוצה נענשה בהפסד טכני. מאמן הקבוצה איתי פפיר קיבל עונש הרחקה אחד בפועל ועוד שלושה על תנאי ומכל פעילות ספורטיבית למשך שנתיים בגין אותן עבירות.

כמו כן, גם האגודה קיבלה קנס בגובה של כ-500 ש"ח מהאיגוד בגין "אחריות שילוחית". זו לא הפעם הראשונה שפפיר מואשם בהתנהגויות בלתי ספורטיביות.

הבולטת מביניהן, הייתה בגמר הארצי לבתי ספר בשנה שעברה, כאשר שימש דאז כמאמן נבחרת הבנות של גימנסיה קציר. המאמן פרץ לשדה המשחק בגמר בתי הספר התיכונים והודיע ״שאין משחק״ בשידור ישיר בטלוויזיה, אך בזכות שער של קבוצתו בשנייה האחרונה נרגע והתרצה.

האחרון אף הודח בגין התנהלותו בשנים האחרונות מתפקידו כמנהל המקצועי של הבנות ומאמן הנערות הבכירות.

"הקבוצות שייכות לנו ומובן שלא מקובל עלי שמאמן יורד מהשטח" אומר לנו יו"ר מ.כ. חולון בכדוריד, טובה יוגב. "יחד עם זאת המאמן מועסק ע"י הצעירים ודודי זילברמן, כך שהם צריכים לטפל בנושא".

נכון לכתיבת שורות הכתבה - לא ניתן היה להשיג את תגובתו של דודי זילברמן. איתי פפיר סרב להגיב.