פניני וג'ונס חוגגים | צילום: ראובן שוורץ

        

הפועל חולון בכדורסל אירחה אתמול (שבת) לאחד הקרבות המסקרנים בכדורסל הישראלי את הפועל תל אביב בהיכל "טוטו" המקומי בעיר.

מחזיקת הגביע הגיעה למשחק אחרי 4 ניצחונות ברציפות בכל המסגרות. כזכור, באמצע השבוע העפילה לראש הבית בצ'מפיונס ואף רשמה לאחרונה מספר ניצחונות ליגה מרשימים.

על אף חסרונו של קאליף וויאט הפצוע, החולונים ממשיכים להרשים למרות שבהתחלה הדברים לא הסתדרו כלכך לחולוניה.

הסגולים פיגרו ברוב שלבי המשחק מול החבורה של דני פרנקו, אך לבסוף, בזכות רבע רביעי פשוט ענק שהסתיים ב-6:20 ובעיקר שלשת ניצחון בלתי נשכחת של גיא פניני שסיים עם 11 נקודות ועם סל גדול לקראת הסיום כפה את ההכרעה במשחק. 

הפועל חולון עשתה את העבודה מבחינתה, והכניסה את האדומים מתל אביב לרצף רע של ניצחון אחד בלבד מחמישה משחקים. דקואן ג’ונס שסיים עם 18 נקודות בלט בשורות מחזיקת הגביע.

"אחד הדברים המרכזיים שיש לקבוצה שלנו, זה למצוא את הדרך לנצח גם כשמשחקים פחות טוב. נתנו לעצמנו סיכוי גם כשקלענו מספר נקודות נמוך. הגדולה של פניני, יחד עם הרבה מהלכים קטנים אחרים של שחקנים עשו את העבודה בסוף". אמר מאמן הפועל חולון דן שמיר בסיום המשחק. 

"המשחק היה צמוד. היכולת לנצח משחקים גם שאתה משחק לא כלכך טוב. ולעשות את זה דרך דברים הגנתיים, זה חשוב מאד לקבוצה וזה מתוק מאד שזה נגמר ככה".

"הרגשתי טוב עם הזריקה לפני ואחרי". הוסיף גיא פניני.  "צברנו ביטחון ברבע האחרון עם שמירה ואנרגיות. שמח שהוכחנו שוב שאנחנו יכולים ויודעים לנצח משחקים צמודים".