אייזנברג | צילום: עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים

    

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון החתימה בסוף השבוע את אלכס בנטלי, אחת השחקניות היותר מסקרנות שהגיעו לליגת כדורסל הנשים בשנים האחרונות. 

בנטלי, בת 28, 1.72 מטר נבחרה בשנת 2013 ע״י אטלנטה דרים מה- WNBA,אחרי 4 עונות מצויינות במכללת פן סטייט האיכותית.

אחרי עונה מצויינת באטלנטה (עם תשע נקודות בממוצע למשחק), עברה בנטלי ל-4 עונות רצופות בקונטיקט סאן ובעונות 2015 ו- 2016 היא פתחה בחמישייה בכל משחקי הקבוצה ובהן העמידה ממוצעים של 15.5 ו -13 נקודות למשחק בהתאמה.

בקיץ 2018 חזרה בנטלי לאטלנטה מה- WNBA והגיעה אתה עד חצי גמר הפלייאוף, שם הציגה את הכדורסל הטוב ביותר בקריירה שלה עם ממוצע של כמעט 16 נקודות למשחק. באירופה שיחקה בנטלי בצרפת ובטורקיה וגם שם העמידה ממוצעים של יפים של  17.2 נקודות  ו- 4 אסיסטים למשחק.

"מבחינת התוצאות עד כה העונה אנחנו עומדים בציפיות שלנו. יחד עם זאת לקראת השלבים המכריעים של העונה חשבנו איך אפשר לשדרג את עצמנו עוד קצת, ואלכס בנטלי היא סקוררית ברמה הכי גבוהה שיש" אמר מאמן הקבוצה, רועי אייזנברג.

"למרות שהסגל הנוכחי היה טוב והיינו מרוצים גם מלורן גודווין, הרגשנו שהעונה אנחנו יכולים ורוצים לסיים עם יותר מרק מחמאות".

מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה, הוסיף: "לא כל יום מגיעה לליגה בישראל שחקנית  ברמה כך גבוהה כמו זו  של אלכס בנטלי. ברגע שנוצרה ההזדמנות להביא אותה, לא היססתי, ואני בטוח שיחד אתה הקבוצה תצליח לעמוד ביעדים שלה, וגם אוהדי הקבוצה וכדורסל הנשים יהנו כאן משחקנית ברמה הגבוהה ביותר, שבשבילה קונים כרטיס למשחקים״.