מבנה חולון ממשיך להתרחב ולהציע ללקוחותיו מגוון אפשרויות בילוי ושופינג איכותיות וכעת משיק מתחם קולינרי ובו סניפי דגל לרשתות הקולינריה המתמחות שנחשבות למובחרות בישראל.

המתחם יכלול את ספייסז שמקימה בימים אלה במבנה חולון את הסניף השמיני של הרשת, ניצת הדובדבן רשת בתי הטבע הוותיקה שפותחת בימים אלה את הסניף ה-39 וכן סניפים של חינאוויwine & more והמאפה הצרפתי שפותחת את הסניף ה-39.

ניצת הדובדבן | צילום: צבי שקיף-

החנויות מציעות מגוון רחב של מוצרי מזון מהארץ ומהעולם, כלי מטבח, חומרי גלם לאפייה ובישול, אוכל בריא ונטול גלוטן, תוספי תזונה, מוצרים אורגניים, דגנים, קטניות, יינות ומותגי אלכוהול מהארץ ומחו"ל ועוד.

ב – 15/6 המתחם החדש יושק באירוע חגיגי עם מוזיקה, נגנים, DJ, כיבוד, טעימות, עוגות ועוד. במהלך האירוע יתקיימו הדגמות להכנת מגוון רחב של מנות וטעמים מרחבי העולם ובהם: איטלקי, מקסיקני ועוד, והקהל מוזמן לטעום וליהנות – בחינם!

צילום: רפאל בן דור-

אורי אבל מנהל מתחמי קניות בקבוצת "מבנה": "המתחם הקולינרי החדש של מבנה חולון נוצר במטרה להעניק מענה נרחב במקום אחד לחובבי הקולינריה והבישול עם חנויות משתלמות ואטרקטיביות של מיטב רשתות הקולינריה המובילות בישראל".

בארבעת בתי העסק הקולינריים יציעו הנחות ומבצעים מיוחדים שתקפים באותו היום בלבד.

ספייסז | צילום:רפאל בן דור