הזנתם את כל פרטי ההובלה שלכם, וכעת ההצעות מתחילות להגיע. חברה אחת בולטת מעל האחרות, עם מחירים אטרקטיביים במיוחד וחוות דעת מצויינות. אתם ממהרים להודיע לחברה שזכתה במכרז, באמצעות יצירת טופס הזמנה בלחיצת כפתור. ביום ההובלה הם יהיו שם, מצלצלים בדלת בדיוק בשעה היעודה. חיש קל כל הכבודה עושה את דרכה למשאית, ועולה אחר כבוד לדירה החדשה... המחיר עליו סיכמתם לא השתנה באגורה, ואתם מתחילים את החיים החדשים בבית חלומותיכם.

סדר חדש בתחום ההובלות עם Get Moving

נשמע כמו חלום? היום זו המציאות של אלפי משפחות שהחלו להשתמש באתר חדש שמסייע לכם לבחור את חברת ההובלות שלכם בלחיצת כפתור. במקור לבדוק איזו חברה פנויה בדיוק ב 1 ביולי, היום הכי לחוץ בעולם ההובלות,  אתם מקלידים תוך מספר דקות את כל פרטי ההובלה – והחברות מתחרות על הפרויקט שלכם באמצעות הצעות מחיר אטרקטיביות. כנסו לפתיחת מכרז הובלות בחולון.

בניגוד לחוויה הנפוצה שרבים מכירים מתחום ההובלות - ההצעות לא ישתנו במאום ביום המיועד, מכיוון שהחברה מחכה להמלצות שלכם – שיופיעו באתר לאחר שתהיו מרוצים בדירה החדשה.

גט מובינג לוגוחבל שאין את השירות הזה בתחומים נוספים...

זו האמירה הנפוצה ביותר ששומעים היזמים שהחלו את אתר ההובלות המבוקש ביותר במדינה. שיטת המכרז, שעד כה עבדה נפלא עבור משרדי ממשלה וחברות גדולות, מועתקת לעולם הדיגיטלי, וכל זוג צעיר או משפחה יכולים להשתמש בה.

זה בטח ממש יקר להשתמש באתר הזה

זו המחשבה שעולה בראשם של רבים, אך תופתעו לדעת כי השימוש באתר הוא ללא תשלום. נכון, חינם לגמרי. האתר גם לא יגבה אחוזים מההובלה שלכם, או יוסיף עמלת תיווך. חברות ההובלה המתחרות במכרז שלכם הם אלה המשלמות על הפרסום באתר – ואתם נהנים משירות ההופך את ההצעה שתקבלו לאטרקטיבית במיוחד. כידוע השוק עובד על היצע וביקוש, וכאשר חברות מתחרות זו בזו – המחירים צונחים. וכמובן, גם בתחום ההובלות התיאוריה הכלכלית הזו עובדת...

האתר הזה ישפיע על מחירי ההובלה בארץ...

נכון מאד. כאשר כל אדם יכול להעמיד את שירות ההובלה הפרטי למכרז, הדבר ישפיע על מחירי הובלה בארץ. חברות הובלה, שעד כה יכלו לדרוש מחירים גבוהים מאד, בייחוד בחודשי הקיץ המבוקשים, מתחרות בעמיתיהן ומאפשרות לכם לקבל את המחיר האטרקטיבי ביותר.

האם המחיר הנמוך ישפיע על השירות שתקבלו?

לא ולא. מכיוון שהחברות באתר תלויות ברמת השירות שלהן, ובביקורות וחוות הדעת הנכתבות עליהן על ידי לקוחות כמוכם, הם יעשו את מירב המאמצים "שתצאו מרוצים". בניגוד להובלות שהזמנתם בחוץ לאתר, בהן אם קיבלתם שירות פחות טוב, איש לעולם לא ידע זאת...

אז... מוכנים לעבור דירה? כנסו לאתר GetMoving ופתחו מכרז במספר דקות. הצעות יתחילו "לזרום" לתיבת המייל שלכם כבר באותו היום. מכירים חברים שעובדים דירה בקרוב? ספרו להם על האתר.