למקווה הישן שהיה מוזנח ולא ממש "ראוי" לשימוש נערך שיפוץ נרחב וחידוש. הרב אלכסנדר בן לוי שליח מטעם איגוד הרבנים הגיאורגי החליט להירתם לעניין ובסיועו של הרב הראשי יוחנן גוראריה, חנכו מקווה מפואר.

מיצוב וחידוש המקווה נעשה לאחר שהמקום הגיע למצב מחפיר ומוזנח והדיר את רגלי הנשים שבאו לפקוד אותו מידי חודש. בכתבה שהבאנו לפני כחודש על מצב המקוואות בעיר חולון חשפנו את מצבם הרע ואולי גרוע מכך של מרבית המקוואות ברחבי העיר.

לאור המצבו הקשה של המקווה, החליט הרב אלכסנדר בן לוי שליח מטעם איגוד הרבנים הגיאורגי בחולון לעשות כל שביכולתו על מנת לשנות את המצב.

היום בסיום הפרוייקט הרב אלכסנדר מסכם: "כל חידוש המקווה נעשה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, מיצוב המקום ברמה אקסלוסיבית, ואיבזור בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות.  את כל מהלך הפרויקט עשינו יד ביד עם ארגון "טהרת הבית" ברשות הרב מוצפי, בשילוב מעצבת פנים  הגב' יהודית בן לוי  ותחת השגחתו של רב העיר חולון הרב יוחנן גוראריה  שליט"א.

זה המקום להודות לכל המסייעים במלאכת הקודש: "ארגון טהרת הבית", "קרן מרומים", רב בית הכנסת הרב יוסף מירלאשוילי וגבאי הקהילה מר אהרון פטר ולכל הקהילה הקדושה שהייתה לעזר ותמכה.