איך לא חשבו על זה קודם: הושקה אפליקציה חדשה - "אומן שלי" ע"י חן יעקב (35) מפעילי התרבות התורנית בהוד השרון ויליד העיר.

קברו של רבי נחמן באומן

על ידי האפליקציה תוכלו להיות מעודכנים לגבי כל מה שקורה באומן בלייב ולהפוך את הנסיעה והשהיה באומן לחוויה מושלמת וכן ליהנות מהנחות והטבות יחודיות ועוד פיוצ'רים מעניינים.


היזם של האפליקציה החדשה "אומן שלי" הוא מיודענו חן יעקב שמרכז את הפעילות התורנית במרכז רוחני "אור הנצח" בשנים האחרונות ואשר מפעיל כולל אברכים ביום ,פעילות ענפה לחיזוק וקרוב רחוקים בעיר בערבים ועזרה לנזקקים ומוכר בעירו בתור חסיד ברסלב נלהב שלקח על עצמו לקרב אנשים לתורת רבי נחמן ולקב"ה. 

האפליקציה. צילום: מסך
האפליקציה מאגדת ומרכזת למקום אחד את כל המידע והחדשות שקשורות באומן ובקברי צדיקים באוקראינה בכלל ומאפשרת למשתמש לנסוע לקברי הצדיקים באוקראינה בצורה הרבה יותר קלה וידידותית, תוכלו למצוא בה שלל מדריכים מגוון ועצות מעשיות מרגע חיפוש החבילה משתלמת לנסיעה לאומן דרך אריזת המזוודה בבית ונחיתה רכה בשדה באוקראינה ועד מסלולי נסיעות לקברות הצדיקים וקישור עם כל החברות המקומיות שמסיעות אותך לשם, באפליקציה מתפרסמות כתבות וחדשות בצורה רציפה מציונו של רבי נחמן באומן כדי להשאיר אתכם מעודכנים בכל רגע נתון בנעשה באומן ובמתחם הציון של רבי נחמן.


"אני בעל תשובה כ-10 שנים לערך", אומר חן, "ולפני התשובה הייתי יזם ובעל עסק בחו"ל וכשאדם עושה את הצעד הזה, מתקרב להשם יתברך ומחליף את היזמות בסדרי לימוד בכולל ומשאיר מאחריו את כל העולם הזה, נשאר עדיין בתוכו הדרייב והאש הזאת לעשייה וזה היה נראה לי הכי טבעי ואמיתי פשוט לקחת את כל האש הזאת ולנתב את זה לקדושה וכשמחברים את זה עם האש של רבינו זה פשוט הופך לאור גדול שממלא אותך ברצון לעשייה תורנית וזיכוי הרבים".

חן יעקב ותלמידי הכולל
ב"אומן שלי" תמצאו מידע על כל בתי העסק באומן מלוניות, הסעות, אוכל, השכרת דירות, קניות וכו' ובנוסף מגוון הטבות יחודיות והנחות מהמון בתי עסק באומן כולל טיסות, לינה ,הסעות ,קניות וכו' בלעדי למשתמשי האפליקציה.

כמו כן, מפה מפורטת של האתר באומן עם כל נקודות הציון הרלוונטיות לנוחותכם, לוח מודעות להשכרת ומכירת דירות באומן וכן רשימת כל שעורי התורה והארועים שקשורים לברסלב ותורת רבי נחמן באומן ובישראל והמון מדריכים מעשיים ורוחניים וחיזוקים בתורת ברסלב. באומן שלי אפשר למצוא המון מידע זמין ונגיש בצורה הנוחה ביותר שתתאים לכל סוגי הנוסעים מחסיד ברסלב ועד הנוסע המזדמן לראשונה לאומן ובעיקר מתנקז כל המידע הזה ומתעצם השימוש בו בימי ראש השנה שבו מגיעים עשרות אלפי אנשים לאומן מכל קצוות תבל.

צילום: אוראל עזרא איחוד ברסלב באומן
חן יעקב: "אנו ערוכים לתת מענה בראש השנה הקרוב לכל הנוסעים שיחפצו להשתמש באפליקציה עם המון מידע ופיוצ'רים שיהפכו את השהייה שלהם בראש השנה בסמוך לציונו של רבי נחמן לחוויה נוחה ונעימה הרבה יותר ואנחנו מזמינים את כולם להצטרף לרשימת המשתמשים ההולכת וגדלה כל יום".


"וזוהי רק ההתחלה", ממשיך היזם חן יעקב, "בקרוב, תוכלו לסגור את כל הטיול במקום אחד, שכן תתוסף אפשרות הזמנת טיסות הסעות ולינה דרך האפליקציה וסגירת חבילה ע"י תשלום באשראי ללא צורך בסוכנים, בצורה הכי נוחה וקלה. המטרה היא לחסוך לנוסעים את עמלת הסוכן שכן בזמני החגים (ובפרט בראש השנה) שבהם טסים רוב הנוסעים המחירים מרקיעים לשחקים בחוסר פרופורציה משוועת ומה שאנו מתעתדים לעשות הוא להוריד ולוא במעט את המחיר לנוסעים ולהקל עליהם את הוצאות הנסיעה, וכמובן בתוספת ההטבות השוות שיש "באומן שלי" נוצר חיסכון משמעותי למשתמשי האפליקציה שניתנת להורדה בחינם כמובן".


מאיפה קיבלת את הרעיון להקים מיזם כזה?
"זהו סיפור בפני עצמו אומר חן יעקב ישנה עצה ומתנה נפלאה שהנחיל לנו חסידי ברסלב ולכלל עם ישראל רבי נחמן מברסלב והיא נקראת בלשונו 'התבודדות' שזוהי בעצם תפילה אישית לבורא עולם מהמקום העמוק ביותר בליבו של היהודי לקדוש ברוך הוא בכל יום ויום. מעין חשבון נפש יומי שבו אתה מספר להשם את כל מה שעבר עליך היום והלבטים שעוברים עליך בחיים בתקווה שהשם יאיר לך את דרכך ויכוון אותך למקום הנכון וכמובן שרצוי לצאת לשדה ושם לשפוך את שיח ליבך אל השם.

צילום: אוראל עזרא איחוד ברסלב באומן
"ובכן, באחת מן ההתבודדויות הללו בשדה לפני בערך שנה ביקשתי מהשם שיתן לי עצה טובה לפרנסה בנקל שתעסוק גם בלקרב אליו את הבנים והבנות האהובים שלו והשם האיר לי את הרעיון הזה להקים את 'אומן שלי' ומשם הדברים קרו באורח ממש מושגח מלמעלה, שהשם גם זימן לי שותף ממש בסיעתא דשמייא בצורה ניסית הייתי אומר, שגם הוא היה באומן ובבעלותו חברה שבונה ומפתחת אפליקציות שאהב את הרעיון והיה מוכן לממן את המיזם הזה ולהקים את 'אומן שלי' ומשם הדברים התפתחו והרעיון קרם עור וגידים והגענו היום להשקה אחרי שנה של עבודה מאומצת והשקעה של המון כספים באפליקציה".

ניתן להוריד חינם ב'אפ סטור' ו'גוגל אפ'