לאחר שכינה את הרמטכ"ל גדי אייזנקוט "עלוב נפש שנראה כמו פקידון שמן", בתוכנית הרדיו שלו ב 103FM, הספיק כבר עו"ד יורם שפטל, להתנצל. אך דבריו נגעו בעצב חשופה של פקידי עירייה ברחבי הארץ ואלה החליטו להגיב.

בין המוחים נמצא גם רפי וזאנה שמכהן כעוזר מנכ"ל עיריית חולון לתרבות ואומנות ופרסם אמש פוסט זועם נגד שפטל "היי עו״ד שפטל, צום קל. מילה על אהבת חינם ושות׳.

כשקראת לי הבוקר ״עלוב נפש ושמן״, לא נפגעתי.כי במקרה שלי ושל חבריי הפקידים בעירייה שעובדים במחלקות הגינון, התאורה, החינוך, התרבות, ההנדסה, הארנונה וה-ב-י-ו-ב (שעושה רושם שאתה מכיר מצוין), העבודה הקשה שלנו למען אזרחים כמוך, מרגישה לפעמים כמו אימון בלתי פוסק בחדר הכושר ובזכות זה כולנו שומרים על הבריאות (הנפשית) והגזרה, בין אם היא חטובה או כזו שלא לטעמך.

תמונה: דף הפייסבוק של רפי וזאנה-

אנחנו אלה שמקבלים כל בוקר בחיוך, אזרחים כמוך וכמוהו וכמוני, שמנים ורזים, מצוננים וקשישים, דוברי רוסית ולובשי מדים, עורכי דין ואמנים, נכים ואמהות עם תינוקות בעגלה...וכל זה למרות ״עליבות הנפש והשומנים שלנו״.

אנחנו אלה שדואגים שהרחוב היפה שלך בקיסריה יהיה נקי, ושיהיו לך ליד הבית פחי אשפה ומיחזור (שעושה רושם שאתה לא מכיר מספיק טוב) ואנחנו אלה שגם ניתן לרכב שלך דו״ח (רק אם צריך כמובן), אנחנו אלה שלא משנה מה, נאהב חינם קודם כל כי זו העבודה שלנו. ואחר כך כי אנחנו בני אדם. ואתה?".

לשון הפוסט זכה לתגובות אוהדות רבות של גולשים שביקשו לחזק את ידיו של וזאנה.