צילום: shutterstock

מספר פעמים במהלך החודשים האחרונים התעורר תושב חולון וגילה כי מישהו ניקב את צמיגי רכבו ואין בהם אוויר. בשלב מסוים התעורר בליבו של האיש חשד שלא מדובר בתקרים מקריים והוא התקין מצלמה נסתרת שגילתה מי עומד מאחורי הפגיעה בגלגלים.

לפני כשנה תושב חולון, העובד כסוכן ביטוח, החל לעבוד כאחראי הביטוחים של שכנו. לילה אחד נהג השכן כשהוא תחת השפעת אלכוהול ועלה על המדרכה והיה צורך לגרור את הרכב. במקום לפנות לחברת הגרירה העיר הנהג את שכנו ודרש ממנו, כסוכן שלו, לדאוג לגרירת הרכב.

סוכן הביטוח זעם על כך שהשכן העיר אותו בשעת לילה מאוחרת והפנה אותו לחברה האחראית, אך השכן סירב לקבל זאת. מאז השניים הסתכסכו ונוצר ביניהם נתק של כמה חודשים, עד שהם החליטו לעשות סולחה וליישר את ההדורים.

בשעה שסוכן הביטוח המשיך בחייו, החליט השכן לנקום את עלבונו ובמשך כמה לילות נהג לצאת החוצה ובארבע הזדמנויות שונות ניקב את צמיגי רכבו של סוכן הביטוח. כאשר הגיע הבוקר וסוכן הביטוח גילה את התקר בגלגליו, היה זה השכן שמיהר להציע לו סיוע בהחלפת הצמיג - תמורת תשלום סמלי ביותר.

סוכן הביטוח הבין שמישהו מתנכל לו והתקין מצלמה נסתרת. הוא גילה להפתעתו שמי שעומד מאחורי הפגיעה ברכבו הוא לא אחר מהשכן שחיפש נקמה. לדברי סוכן הביטוח, המקרה הכניס אותו לחרדות, הוא אף פנה לטיפול פסיכולוגי וכן נאלץ ליטול כדורים להפגת החרדה.

בשבוע שעבר הוא הגיש תביעה נגד השכן על כל הפגיעות בו וברכבו ודורש ממנו פיצוי בסך 100 אלף שקל.