אחד מהמרדפים המשטרתיים החריגים יותר באיזור נרשם ביום שישי שעבר, בשעה 16:00, לאחר שתושב המרכז (52) שרשיונו בפסילה, עבר לטענת המשטרה עבירת תנועה באיזור כפר סבא, והחל בנהיגה פרועה מרובת עבירות עד שנעצר ברחוב המלאכה שבאיזור התעשייה בחולון.

התחיל ב-531 (משמאל) והסתיים בחולון | צילומי אילוסטרציה: נתיבי ישראל, משטרת ישראל

הכל התחיל כשהנהג בעל רכב פרטי ביצע על פי החשד פניית פרסה ברמזור אדום בכביש 531 בגזרת כפר סבא. שוטרים ששהו במקום במהלך פעילות שגרתית זיהו את העבירה וכרזו לו לעצור.

הנהג נמנע מלשעות לדרישות השוטרים - תחת זאת הוא החל בנסיעה פרועה חסרת מעצורים שנגמרה באיזור התעשייה חולון, לא לפני שהוא מגביר את היקף הנזק מספר מונים.  

לאחר שברח מהשוטרים הצליח הנהג להגיע עד לאיזור התעשייה חולון. במהלך הדרך הוא ביצע, לפי החשד, עבירות רבות שבסופן עלה על המדרכה ברחוב מנור שבחולון ונעצר. בנקודה זו, חשבו השוטרים שהנהג סיים את המסע, אלא שאז בזמן שאחד השוטרים התקרב אליו הוא האיץ את הרכב לכיוונו.

שוטר נוסף ניסה לעצור אותו תוך כדי שהוא פוגע בחלק האחורי של מכונית החשוד, אך גם זאת ללא הואיל. הנהג מצידו המשיך בנהיגה מואצת ופגע באחד השוטרים בידו.

בשלב זה המשיך הנהג, לפי המשטרה, "בנסיעתו הפרועה תוך שהוא מתעלם מתמרור אין כניסה, מתנגש ברכב חונה וגורם לו לנזק, חוצה צומת ברמזור אדום וגורם לנהגים לסטות ממסלולם כדי שלא להתנגש בו".

לאחר שהגיע לרחוב המלאכה באיזור התעשייה בחולון, פרק החשוד מהרכב והחל להמלט ברגל עד שנעצר על ידי השוטרים ונלקח לחקירה. בחקירה התברר כי החשוד נוהג כאשר רשיונו פסול. החשוד מצידו חש ברע ופונו לטיפול בבית החולים וולפסון, בו הוא עדיין מאושפז. מעצרו הוארך מעת לעת. החקירה בעניינו עדיין נמשכת.