זירת האירוע | צילום: כונני מד"א

אמש (ג') ארעה תאונת דרכים קטלנית בין אופנוע לרכב פרטי, ברחוב פיכמן בחולון. לאחר פעולות החייאה שהתבצעו בזירה, נאלצו גורמי רפואה לקבוע את מותו של רוכב האופנוע, תושב חולון בן 33. נהג הרכב הפרטי, אף הוא תושב העיר (25) נעצר לחקירה.

התאונה אירעה בסמוך לשעה 22:30, אז התקבלה קריאה במוקד 101 של מגן דוד אדום על תאונת דרכים קשה מעורבות רכב ואופנוע ברחוב פיכמן בחולון, ממש צמוד לתחנת משטרת חולון.

כונן תגובה מיידית של מגן דוד אדום, החובש רונן אברהמי, מספר: "הייתי ממש בקרבת מקום כשהתקבלה הקריאה, הגעתי למקום תוך כשתי דקות, כשהגעתי הבחנתי באופנוע אשר פגע ברכב, צמוד לרכב הבחנתי בבחור מחוסר הכרה כשהוא שוכב על הכביש ומעליו האופנוע.

"עצמת הפגיעה הייתה כה חזקה שהאופנוע הושחת כליל. נהג הקטנוע סבל מפגיעה רב מערכתית ללא דופק או נשימה, ביחד עם השוטרים במקום התחלנו בפעולות החייאה עיסויים והנשמות.

צילום: כונני מד"א

"זמן קצר לאחר הגעתי הגיע צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום בראשות הפאראמדיקית ליאור בש למקום אשר העניקו לפצוע טיפול מציל חיים אך לצערנו לבסוף למרות כל המאמצים נאלצו לקבוע את מותו בזירה.

פאראמדיק מד"א ליאור בש, הוסיף: "כשהגענו למקום, ראינו על הכביש אופנוע ובסמוך על הכביש שכב גבר מחוסר הכרה, ללא נשימה ולא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה, בסיוע כונני מד"א ביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו את מותו".

צילום: איחוד הצלה

בני מזרחי חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה וחובשים נוספים ששהו בסמיכות למקום ביצענו החייאה בזירת התאונה על רוכב האופנוע שסבל מפגיעה רב מערכתית כתוצאה מתאונה עם מעורבות רכב פרטי. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו בזירת האירוע".

ממשטרה ישראל נמסר, כאמור, כי הנהג הפוגע נעצר לחקירה, במטרה לקבוע את נסיבות החקירה.