המשטרה פתחה בחקירה בעקבות סרטון שהופץ אמש (מוצאי שבת) ברשתות החברתיות ובו נראית אשה פצועה שרועה על הרצפה בבית החולים וולפסון.

צילום: אביגיל קדם

המקרה אירע לאחר שהאישה שהגיעה לבית החולים דרשה לדעת מתי תזכה לקבל טיפול. לטענת בני הזוג ניגש אליה מאבטח, הזיז אותה מהדלפק, הטיח את ראשה בקיר והמשיך להכותה גם לאחר שנותרה שרועה על הרצפה. "המאבטח פוצץ את אישתי במכות", אמר הבעל מזועזע לאחר המקרה והגיש תלונה נגד המאבטח. 

בבית החולים טוענים מנגד כי בני הזוג תקפו בכח בלתי סביר את אנשי הצוות הרפואי ואת המאבטחים שנאלצו להגיב, וכי הסרטון איננו משקף את האירוע כפי שהתרחש.

הסרטון באדיבות אתר "ארץ ישראל לעם היהודי": 

מבית החולים וולפסון נמסר בתגובה: "צוות בית החולים הותקף בחדר  מיון על ידי בני זוג. הם התבקשו לעזוב את המקום לאחר שהפעילו כוח נגד מאבטחים. אנו מגנים כל אירוע אלימות מכל סוג שהוא. הנושא נמצא בחקירת משטרה".
צילום: קובי קוואנקס
מהמשטרה נמסר: "צוות שוטרים שהוזעק לבית החולים ביום שישי פגש במעורבים בני זוג (52, חולון) וצוות מאבטחים. בבירור שנעשה במקום עלה כי הצוות הרפואי במיון ביקש מהאישה לעזוב את הדלפק ומשזו סירבה הוזעקו מאבטחים למקום. מנגד, טענו בני הזוג כי המאבטחים תקפו אותם וגרמו להם לחבלות. אתמול, הוגשה תלונה במשטרה ע"י בני הזוג כנגד המאבטחים והבוקר נחקרו המאבטחים באזהרה בגין חשד לשימוש בכוח שלא כדין".