לא פותחים שנה: הורי ילדי גן מרווה, 34 במספר, החליטו להשבית היום (א') את פתיחת השנה, עקב שיבוץ גננת משלימה, שלטענתם נחשדה בהתנהגות בלתי הולמת מבחינה מילולית עם ילדי גן עירוני אחר.

צילום המחשה: shutterstock

יש לציין, כי נכון להיום הגננת לא הושעתה מתפקידה בשל החשדות שעלו בעניינה, ועומדת לשימוש שלישי, לאחר שני שימועים שנערכו זה מכבר. 

ההורים לילדי גן מרווה הנמצא ברחוב נעמי שמר 13 החליטו כי כעצם דבר החשדות סביב הגננת שעדין לא התבררו מספקים כדי להשבית את הגן: "כהורים מודאגים", כתבו ההורים לאגף החינוך בעיר, "קיבלנו החלטה שאנו שובתים ולא פותחים את שנת הלימודים בגן מרווה בחולון, זאת מאחר ויש גננת מחליפה/משלימה שבעבר היו עליה תלונות מצד הורים אחרים בגן אחר. הבשורה נפלה עלינו ממש ביום ד׳ האחרון ואנו פועלים מהר על מנת שנשלח את ילדינו ללא שום חשש". 

לדברי ההורים מאגף החינוך נמסר להם כי אין מה לחשוש מתפקודה של הגננת למרות החשדות שכן היא תלויה ועומדת בפיקוח יומיומי. 

צילום המחשה: shutterstock

אחת מהורי הילדים כתבה ב"פורום תושבי חולון" כי, "מחפיר, עצוב, מכעיס, מתסכל ומרתיח שדבר כזה קורה. שאלה לי למפקחת על הגנים מטעם משרד החינוך ולמפקחת על גני הילדים מטעם העירייה. האם הייתן שולחות את הילדים/נכדים שלכן לגן בו הגננת חשודה במעשים כאלו? עכשיו שברור שיקפצו המלעיזים ויאמרו כי לא הוגש כתב אישום ולכן לא ניתן להאשים ... אז מחדדת ושואלת: האם הייתן מפקידות את הדבר היקר ביותר שלכן בידי מי שיש אפילו חשד?! התשובה האמיתית היא לא!  עצוב שאנשים שחוקים נשארים במערכת. שורטים את הנפשות הרכות ביותר.  לידיעתך שר החינוך: חינוך מתחיל בבחירה של אנשי החינוך. אח"כ יבואו הערכים, ההישגים והאחדות. ביזיון". 

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "התקבלה תלונה על הגננת והעניין נמצא בבירור". 

מעיריית חולון טרם נמסרה תגובה.