צילום המחשה: shutterstock     
יותר ויותר רווקים מוצאים לעצמם הזדמנויות רומנטיות גם ברשתות החברתיות. רווק תושב חולון שהצטרף לאחרונה לקבוצת פייסבוק של פנויים ופנויות, האמין ששם נמצאת התשובה לבדידותו. אך לטענתו, מנהל הקבוצה הפיץ עליו שמועות וסיפר עליו שקרים, שמונעים ממנו לטענתו 'להקים בית בישראל'.

לדברי הרווק, במשך זמן רב הוא חיפש בת זוג אך ללא הצלחה. בעקבות כך הוא חיפש אפיקים אחרים למציאת שידוך וביניהם גם קבוצת פייסבוק המיועדת לנושא. היתרון של קבוצה זו, כך מספר הגבר, הוא שמדובר בקבוצה לדוברי השפה שאותה הוא דובר. במהלך שהותו בקבוצה, מספר הגבר כי הוא יצר קשר עם מספר נשים וסבר ששם הוא יצליח למצוא אהבה, עד אשר נוצר ויכוח בינו לבין מנהל הקבוצה אודות התנהלותו.

לאחר שבינו ובין מנהל הקבוצה נוצר ריב, מספר הרווק, הוא החל להרגיש שנוצרה נגדו מגמה שלילית. לדבריו, מנהל הקבוצה החל לספר לחברים אחרים כי מדובר בגבר בעייתי, שמחפש רק מריבות וסכסוכים והוא ממליץ לחשוב פעמיים לפני שיוצרים איתו קשר. הרווק מצדו החל להרגיש כי בעקבות האירוע פחות ופחות נשים פונות אליו וגם קשרים שאותם ניסה ליזום בעצמו לא זכו בתגובה חיובית או לא התפתחו לדבר רציני.

לטענתו, אין לו כל ספק כי מה שהביא אותו למצב הזה היתה המריבה עם מנהל הקבוצה ובעיקר הדברים שהוא הוציא עליו.

מאז, כך טוען הגבר, הוא במשבר שכן הבין כי האפשרות למצוא אהבה דרך הקבוצה נפגעה וחלומו להתחתן ולהקים בית חטף מהלומה משמעותית. בשבוע שעבר ניגש הרווק לבית המשפט בראשון לציון והגיש תביעת דיבה נגד מנהל קבוצת הפייסבוק, בסך 33 אלף שקל.