באמצעות הכנס, שהתקיים כבר בערים שונות בישראל, המארגנים מנסים לספק לוועדי הבתים כלים לקידום הפרויקטים, הן בפן הצרכני של הדיירים, והן בפן הרגולטורי מול ועדת התכנון המקומית והמחוזית. 

חלקו הראשון של הכנס ייערך בין השעות 13:00-16:30 ומיועד לעוסקים בתחום ההתחדשות העירונית הרוצים לשמוע על הנעשה בערים.

חלקו השני של הכנס ייערך בין השעות 16:00-20:30 ומיועד לועדי בתים ותושבים מובילים המעוניינים לקדם פרוייקט של התחדשות עירונית.

גלית מאירי, מנהלת תחום הנדל"ן בחברת מידע כנסים:  "בכל הערים בהם ערכנו כנסים בשנה האחרונה זיהינו תושבים הצמאים למידע וסיוע בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית במטרה לשפר את רמת החיים ובעיקר את הבטיחות שלהם. בכנסים האלו הם זוכים לקבל תמונה מלאה וברורה על התהליכים, הזכויות והצעדים בהם יש לנקוט לקידום פרויקט מוצלח. עכשיו בעקבות החלטת המועצה לתכנון, אולי גם יוכלו ליישם את אותם טיפים שקיבלו״. 

בפאנל תמונת מצב עירונית, יקבלו ועדי הבתים תמונה עדכנית מנבחרי הציבור בכל עיר. כמו כן ישמעו הרצאות ופאנלים מעורכי דין, יזמים ומפקחי בנייה שיוכלו לתת להם טיפים עניניים לקידום הפרוייקטים. 

תחום ההתחדשות העירונית מתפתח מאד בשנים האחרונות, במיוחד בחולון בת-ים וראשון לציון, כאשר לכל עירייה יש את הדרכים וההעדפות שלה לקידום ההתחדשות. בכנס ידונו הנושאים הקשורים לשינוי שעוברת העיר בתהליך שכזה, המשמעויות על התחבורה, איכות החיים של התושבים. 

בכנס ישתתפו: ראש עיריית בת ים, יוסי בכר, מנהלת אגף התחדשות עירונית במשרד הבינוי עינת גנון, מהנדס העיר בת ים שוקי פתאל, מנהל אגף התחדשות עירונית בחברה הכלכלית ראשון לציון גבי ארד, חבר מועצת העיר חולון וחבר ועדת המשנה לתכנון ובניה עו"ד רועי כהן, חברת מועצת העיר ראשון לציון עו"ד ליאל אבן זהר, יו"ר לשכת השמאים אוהד דנוס, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים חולון יוסי לוינסקי ועוד רבים. 

לעזרה ברישום ולבירורים נוספים התקשרו 6862* (ימים א'-ה' בין השעות 9:00-15:00)

לבירורים בנוגע למתן חסות:
גלית מאירי, מנהלת הוועידה  073-2644007.