השיפוצים בקריית הספורט. פסימיות זעירה | צילום: שמוליק מזרחי  
באיחור של כחודש יצאו להן לדרך עבודות השיפוץ במגרשי הילדים והנוער בקריית הספורט בחולון, שבשנים האחרונות התקשה לעמוד ברמת הביקוש של הקבוצות השונות.

כזכור, מצב הדשא היה ירוד וסיכן את בריאות השחקנים, אבל עם סיום עונת הכדורגל, עיריית חולון החלה בבניית מגרש כדורגל נוסף לילדים בקריית הספורט, בו משחקות היום קבוצות הילדים והנוער של לזרוס חולון, מ.כ. קהילתי ירמיהו חולון, קבוצות הבוגרים של לזרוס חולון ומ.כ. ירמיהו חולון וקבוצת הנשים של מכבי חולון. ובשורה אחת - 15 קבוצות שונות ומאות שחקנים בשלל הגילאים.

למרות שהעירייה העריכה שהמגרש יהיה מוכן בסוף חודש אוגוסט, נדמה שהשיפוצים צפויים לקחת לפחות חודשיים נוספים. "הדבר הכואב ביותר זה שילדים יאלצו להתאמן ללא מגרשים וכבר היו דברים כאלה בעבר. זה לא מקצועי" אמר גורם מאחת האגודות. 

"הדבר המקומם ביותר שלא באמת עובדים שם. כמות כוח האדם מצומצמת מאד, אני בספק אם זה יהיה מוכן בנובמבר אפילו. החברה כלכלית אשר אחראית על העבודות מנותקת מהשטח ולא חשוב לה שהאימונים כבר היו צריכים להתחיל בתחילת אוגוסט. העונה תתחיל באיחור של חודשיים, מה שיפגע קשות בילדים והנוער", הוסיפו באגודות. 

למרות התמונות, בעיריית חולון אופטימיים למדי. "ביום שני תתקיים פגישה עם האגודות המשחקות במתחם ובה נסביר ונבהיר היכן הדברים עומדים", אומר מנהל האצטדיון, שלמה ראובן. 

מעיריית חולון נמסר כי "בנייתו של מגרש שחב"ק (מגרש סינטטי צר) -המגרש הקטן יותר, מתוכננת להסתיים עד סוף חודש אוגוסט. בנייתו של מגרש אימונים א' מתוכנן להסתיים באוקטובר". 

בנוסף כפי שפורסם במיינט, העירייה עבודת על הקמת מגרש אימונים חדש הכולל חדרי הלבשה, תאורה יציעים וגידור בשטח מגרש לזרוס הישן אך נכון לעכשיו טרם נבחר הקבלן המבצע.