תגובה קיצונית | צילום: shutterstock

   

מה אתם יודעים על חתולי הרחוב? הם חיים כיום ברחובות בצפיפות מאוד גבוהה, מתרבים במהירות (למרות שחלק מהעיריות כבר נרתמו לעקר אותם), חיים בתת תנאים ויש צורך בסיוע חיצוני כדי לעזור להם.

קרן בומשטין, סטודנטית לתקשורת חזותית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, הציגה השבוע בפני מרציה וחבריה לכיתה את הפתרון העתידי לבעיותיהם של חתולי הרחוב - אפליקציה עתידית בשם "קיטי סיטי" שמטרתה לעורר מודעות למצבם של חתולי הרחוב ולהציע פתרונות לעזרה.

"הרעיון שלי היה ליצור פלטפורמה אחת שתרכז תחתיה את כל מה שנדרש לאוהבי החתולים, החל ממעקב אחר פינות ההאכלה השונות דרך למידה על טיפול נכון בחתולים ועד סיוע בזמן אמת לחתול פגוע", מספרת קרן. "את כל הפעולות יהיה ניתן לבצע תוך כדי היכרות עם מאכילים אחרים ותוך חיסכון של כסף רב".

האפליקציה תכיל פרופיל משתמש, שתשקף לו באיזו תדירות ובכמה חתולים הוא מטפל, מה הדירוג שלו באפליקציה לעומת זה של משתמשים אחרים, באילו פינות האכלה הוא מבקר בדרך כלל, מה הייתה הפעילות האחרונה שלו, ותאפשר למשתמש  לנהל שיחות אישיות עם משתמשים אחרים.

בנוסף, הוא יוכל לבחור ולנווט לפינות האכלה נוספות באזור שלו באמצעות מפה או מצלמה ולקבל עליהן מידע, כולל היסטוריה של האנשים שביקרו באותה הפינה וכן להשאיר הודעות למי שיגיע לפניו או אחריו לפינת ההאכלה.

"אין לי ספק שכל מי שאוהב חתולים כמוני, ימצא שהרעיון שלי שימושי וחשוב. אני מקווה שאנשים רבים לתרום יותר לחתולי הרחוב בזכות האפליקציה העתידית. אני בטוחה שהאפליקציה העתידית תוכל גם לעזור לאנשים לחסוך כסף רב על ידי חלוקה בנטל של הוצאות האכלה והטיפולים".