המחשה: shutterstock

     
שנה וחצי לאחר שנחשפה פרשת התעללות קשה ביותר בילדה מחולון, מצד הוריה, הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום כנגד ההורים המתעללים. השניים מואשמים בין השאר ב"ריבוי מקרים של תקיפת קטין חסר ישע".

החקירה התנהלה בשיתוף עם יועצת חטיבת הביניים של הילדה בעיר, עובדות סוציאליות, חוקרת ילדים, עובדי רווחה וחוקרי המשרד לאלימות במשפחה במרחב איילון, וחשפה מציאות משפחתית קשה. מכתב האישום עולה כי הילדה נולדה לזוג הורים שכילו בה את כעסם באלימות חסרת רחמים. בית משפחתה של הילדה שימש בית זוועות.

מהחקירה עלה כי הילדה שימשה שק חבטות להוריה מאז שמלאו לה שלוש שנים, ובמשך עשר שנים. כשמלאו לה 13 שנים נחשפה ההתעללות הקשה.

השניים נהגו להעניש את ילדתם באמצעות כליאתה בחדר השירותים של הדירה, כחלק, לטענתם, מסדרת חינוך. לידי החוקרים הגיעו גם עדויות מצד חבריה של הילדה, אודות אירוע אחד פומבי שהתרחש לעיני כל בגינה ציבורית. אביה של הילדה, על פי כתב האישום, הגיע למקום בו היא שהתה עם חבריה, צעק עליה, קילל אותה, סטר לה בפניה ומשך בשערותיה.

במקרה נוסף שמופיע בכתב האישום, "האב תקף את בתו בכך שהיכה אותה באגרופיו בכל חלקי גופה, ואחר כך השליך לעברה מקל של מטאטא שפגע בה וגרם לה אגב כך לחבלה של ממש", לשון כתב האישום.

ההורים, כאמור, מואשמים בימים אלה בשלל עבירות אלימות נגד בתם, וביניהן כליאת שווא, תקיפת קטין חסר ישע הגורמת חבלה של ממש.