צילום ארכיון (דוברות המשטרה)

         

כתב אישום הוגש השבוע בעקבות אירוע עליו דווח בתחילת החודש, שבסופו הגיע קטין (16 וחצי, בת ים) למיון וולפסון עם פצעי דקירה ברגלו.

השוטרים שהגיעו למקום תשאלו את הקטין לנסיבות הפציעה ונענו כי מדובר בנפילה. גורמי הרפואה טענו מנגד שמדובר בפצע דקירה, וכבר באותו היום שחררו את הצעיר לביתו.

חוקרי המשטרה לא הרפו והמשיכו לחקור את המקרה, ולאחר שיחות מרובות עם הקורבן הוא התוודה בפני השוטרים על נסיבות פציעתו. לדבריו הוא נדקר פעמיים, במקום ציבורי ובנוכחות עדים רבים, על ידי צעיר שהינו החבר לשעבר של נערה עימה הוא מתראה - נגדו הוגש  השבוע כתב אישום.

במהלך החקירה הסמויה והגלויה שניהלה המשטרה עלה כי ימים ספורים לפני האירוע שלח הנאשם הודעה לו ולחברים משותפים נוספים בוואטסאפ, שעליהם להתייצב במועד התקרית, ב-21:00, בגינת הניצחון בבת ים.

עוד נמסר למשטרה כי יום קודם לכן פגש החבר לשעבר במתלונן בגינה אחרת בעיר והיכה אותו למול עדים וכתוצאה מכך נחבל המתלונן בפניו.

בהמשך הוא הוסיף ואיים כי "מי שלא יבוא יקבל דקירה". ביום הארוע הגיע הנאשם למקום הפגישה כשהוא בגפו, ניגש ישירות למתלונן, קילל והיכה אותו ואז, לנוכח עדים, הוציא סכין מתקפלת מכיסו ודקר את המתלונן פעמיים ברגלו.

משטרת ישראל עצרה את הנאשם ב-8 ביולי והוארך מעצרו עד יום ראשון השבוע, אז הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום כנגדו ומעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

מהמשטרה נמסר: על אף שהקורבן טען כי נפל, לא הרפתה המשטרה מהחשדות לארוע פלילי שעלו מהדיווח שהתקבל מבית החולים. לדקירה קדמו מספר אירועים שאם היו מדווחים למשטרה מבעוד מועד, הארוע היה נמנע.