המחשה: shutterstock

    
תושבת האזור, אמא לשני ילדים, הזמינה ניידת משטרה לביתה לאחר שהוכתה על ידי בעלה. במהלך החקירה הודה הגבר במעשים וטען כי הסיבה למעשיו היא פגיעה בפרטיותו, שכן אשתו חיטטה לו בטלפון הנייד. הנימוקים לא הועילו ובשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום.

זוג מקומי, הורים לשניים המתגוררים במרכז העיר, שהו לפני כחודשיים בסלון ביתם. לקראת השעה שמונה בערב, הבחין הגבר כי אשתו לוקחת את מכשיר הטלפון שלו ומתחילה לעיין בתוכן שיש בו. בשלב זה ביקש הגבר מאשתו שתפסיק לעשות זאת ותחזיר את המכשיר למקומו אך היא המשיכה בשלה.

על פי החשד, כעבור כמה דקות נכנסה האישה להתכתבויות באחת השיחות בווטסאפ ואף צילמה את המסך ושלחה את התוכן אל מכשיר הטלפון שלה. בשלב זה איבד הגבר את שלוותו וניסה לקחת בכוח את המכשיר מידיה של אשתו שניסתה מצדה להתנגד לכך.

על פי החשד, הגבר משך בידיה של האישה בכדי להשיב לו את מה ששייך לו וכתוצאה מהמאבק היא נפלה על הרצפה והוא מנע ממנה לקום. לאחר מכן, כאשר היא שרועה על רצפת הבית, החל הגבר לבעוט בה בחוזקה כמה פעמים, זאת חרף דרישותיה שיפסיק להכאיב לה. כתוצאה מסדרת הבעיטות הללו, נפצעה האישה וחבלות הופיעו בכמה מקומות בגופה.

האישה הצליחה לקום מהרצפה ולהתחמק מאחיזתו של הגבר ומיהרה לחדר האמבטיה, שם נעלה את עצמה והתקשרה מיד לבקשת עזרה מאמה. היא הגיבה מהר ושלחה למקום ניידת משטרה שעצרה לבסוף את הבעל. בשבוע שעבר, כאמור, הוגש כתב אישום נגד הבעל המכה בגין איומים ותקיפה הגורמת לחבלה של ממש.