תגובה קיצונית | צילום: shutterstock

       
תושב חולון, גבר בשנות ה־50 לחייו, יצר לעצמו שם של בחור נחמד וסבלני, זאת בשל חיבתו לחתולים אותם היה מגדל ואף מציל מהרחוב. באחרונה ביקשה אחת השכנות להוציא נגדו צו הרחקה, לאחר שחשה מאוימת מצדו. כל זאת בשל סכסוך לכאורה פשוט, שנסוב סביב ריח.

במשך תקופה ארוכה גידל האיש חתולים בביתו ובחצר הדירה שבה התגורר. כך גם הביא חתולים נוספים שננטשו ברחוב או שהיו בסכנה. באחרונה, כך מספרת שכנתו של האיש, היא החלה לסבול מריח לא נעים בביתה ולא הבינה מה מקורו.

לדבריה, היא הבחינה כי ישנו ארגז חול בחצר ביתו של השכן שנמצא ממש סמוך לחלון הבית שלה. בארגז החול המדובר, כך מספרת האישה, עושים החתולים את צרכיהם וכתוצאה מכל משב רוח מזדמן, היא נאלצת לספוג את הניחוחות שפולשים אל תוך דירתה.

בעקבות גילוי זה, פנתה האישה אל השכן וביקשה ממנו להזיז את ארגז החול או לחלופין לדלל את אוכלוסיית החתולים הנמצאת אצלו בחצר. לדבריה, היא לא שיערה בדעתה שבקשה כזו תעורר זעם בקרב השכן, שלדבריה הפך למאיים ומטריד.

בתחילה, טענה התושבת כי הגבר הסביר לה כי החתול אינה חיה מלוכלכת, ושהיא לא מביאים עמה ריחות אך כעבור כמה פעמים השיח הפך אלים, ומטריד. השכן צעק עליה שאם היא תמשיך להטריד אותו ולדרוש ממנו דרישות מסוג זה הוא יפגע בה ובקרובים לה.

לדברי התושבת, מאז סדרת האיומים המדוברת היא חוששת מהשכן ומשתדלת לצאת כמה שפחות מביתה, כדי שלא להיתקל בו. בהמשך הגישה השכנה בקשה לצו הרחקה מבית המשפט, שבתגובה מבקש לשמוע את דברי השכן בטרם תתקבל ההחלטה. הדיון הבא צפוי להתקיים במהלך השבוע הבא.