צילום: shutterstock

    

תושב חולון הגיע למעבדת מחשבים ותיקה בשכונת גרין בחולון וביקש לתקן את מחשבו הפרטי. למחרת הגיע האיש למקום ולאחר ששילם אסף את מחשבו ושב לביתו. כאשר בדק את המכשיר חש האיש כי מחשבו לא תוקן ולא טופל כראוי ומיהר להתקשר לחנות.

על פי כתב האישום שהוגש נגדו, האיש לא הסתפק בהסבר, בקשת זיכוי או תיקון חדש, אלא החל לאיים על בעל העסק כי יפגע בו פיזית עקב הטיפול במחשב.

בין היתר הוא איים עליו כי ישבור את חלון הראווה בחנותו ויפצע אותו כיוון שלטענו הוא רמאי. כשבעל העסק איים לפנות למשטרה, הבהיר לו הנאשם כי איננו חושש מהחוק.

למחרת הגיע הנאשם שוב לחנות, הפעם מצויד בשלט עליו רשום "רמאי" ודרש לתלות אותו מחוץ למעבדת המחשבים. הנאשם דרש מבעל העסק להשיב לו את מלוא כספו ואף החל להשתולל במקום ולהכות בחוזקה את דלפק החנות עד שלוחות קרמיקה החלו ליפול ממנו.

הנאשם איים על בעל העסק כי יפגע בו, ימנע ממנו להמשיך להפעיל את העסק ויפיץ בין לקוחותיו כי הוא רמאי. הנאשם לא חדל מאיומים ואף זעק "אני אשחט אותך" ואיים כי אם יסיר את השלט שהכין ישבור את זגוגית החנות.

בעל העסק הבין כי מדובר באדם מסוכן ומיהר להתלונן עליו, לאחרונה הוגש לבית המשפט השלום בתל אביב כתב אישום נגדו בגין שני סעיפי איומים והיזק לרכוש במזיד.