עומר אדם. צילום: אבי רוקח

    

הערב (ד', פתיחת שערים ב-19:00) תתקיים ההופעה של עומר אדם, שתפתח את אירועי הקיץ בחולון. כצפוי, ההופעה לא מפסיקה לייצר כותרות, האחרונה שבהן, ניסיונות ספסרות בכרטיסים אשר חולקו חינם לתושבי העיר. 

בתחילת החודש קיומה של ההופעה כבר הוטל בספק לאחר פנייה של המשמר החברתי לועדת הבחירות, אך בסופו של דבר הוועדה פסקה כי היא תתקיים, בין היתר בגלל החשש מהפסד כספי.

בהמשך סיפרו תושבים רבים כיצד המתינו זמן רב על הקו על מנת להשיג כרטיס אחד בלבד. אך כיום, בבוקר ההופעה, עולה חשש כי הסערה סביב הזמר המפורסם עולה שלב כשמתברר כי גורמים מסוימים מנסים לעשות רווח מההופעה, שכל מטרתה היא לספק בידור ללא תשלום עבור התושבים.

מפניות שהגיעו ל מיינט חולון עולה כי מספר תושבים הציעו את הכרטיסים שהשיגו בחינם למכירה, דבר אסור על פי חוק. "פנו אליי שני חברים של הבן שלי ואמרו לי שנער בבית הספר שלהם הציע להם כרטיס במאה שקל", מספרת ש' מחולון. "בגלל שהם לא השיגו כרטיסים זה ממש פיתה אותם אבל הסברתי להם שזה אסור.

"בלי קשר, הבנתי שממילא הכניסה עם תעודת זהות ולכן סביר להניח שהכרטיסים מזויפים".

במקרה נוסף דיווח תושב חולון כי הוצעו לו 6 כרטיסים במחיר מפתה של 350 שקל בלבד, למרות שהיה ידוע לו כי המוכר השיג את הכרטיסים ללא כל תשלום.

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "כל מקרה של חשד לספסרות בכרטיסי הכניסה למופע שמדווח לעירייה, מועבר ישירות לטיפולה של משטרת ישראל, שאמונה על הטיפול בנושא.

"העברת כרטיס מאושרת רק במידה שהאדם שמשתמש בו הוא תושב חולון והדבר אומת על ידי בדיקה פיזית של ספח תעודת הזהות בשערי הכניסה למופע".

- אלו הם הסדרי התנועה והכבישים שייחסמו החל מ-18:00 בערב לקראת ההופעה הערב.