שוטרים שערכו בדיקות שגרתיות בכלי רכב בשכונת שיכון ותיקים בחולון, גילו אלפי דולרים מוחבאים באחד מהם. בדיקה מעמיקה יותר חשפה כי מדובר בכסף מזויף, אך לטענת הנהג הוא קיבל אותו מאדם אחר.

תושב חולון כבן 40 נסע ברכבו בשעות הצהריים, כשניידת משטרה של מרחב דן עצרה אותו לבדיקה שגרתית. השוטרים בדקו את מסמכי הנהג והרכב, והבחינו כי משהו חשוד נמצא ברכב. השוטרים מיהרו לבדוק את תכולתו והופתעו לגלות כי האיש מחזיק ברכבו כעשרת אלפים דולר במזומן.

השוטרים ביקשו מהנהג להתלוות אליהם לתחנת המשטרה. בדיקה מהירה של יותר מ־100 שטרות הכסף שנמצאו ברשות החשוד העלתה כי מדובר בכסף מזויף, שעל פי החשד יוצר באופן פיראטי ולא חוקי ונועד לשימוש הנהג.האיש נעצר ונחקר, אך לטענתו הוא קיבל את הכסף המזויף מאדם אחר. החשוד סיפר לחוקרים כי זמן קצר לפני שעצרו אותו הוא סיים משחק פוקר שבו הצליח מעבר למצופה, ובזכות מזלו הטוב ניצח את כל שאר השחקנים וקיבל את השטרות ממנהל המשחק.

השוטרים בדקו את הגרסה שמסר החשוד, כולל מיקום המשחק ושמות האנשים שהשתתפו בו. תוך זמן קצר הצליחו להפריך את גרסתו והמליצו להעמידו לדין בחשד כי ידע ששטרות הכסף שברשותו הם מזויפים.

לאחרונה הוגש נגד האיש כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב, בשל החזקת שטרות כסף מזויפים.