צילום: shutterstock כתב אישום הוגש נגד בן 45 מחולון בגין תקיפת אביו, אשר בסך הכל הביע חשש לשלומה של נכדתו הקטנה.

דרמה בבית הספר: מורה ומאבטח התעמתו עם אב שניסה להוציא את בנותיו

מזה תקופה ארוכה מתגוררים הנאשם ובתו הקטנה יחד עם הוריו בדירה בחולון. לפני כמה חודשים תכננו ההורים לטוס לחופשה בחו"ל למשך כמה שבועות, אך שעות ספורות לפני הטיסה הבחין האב כי בנו נמצא בגילופין וממשיך לשתות אלכוהול בחדרו. האב התקשר לאשתו, סיפר לה על המתרחש והביע חשש מהשארת נכדתם בהשגחתו הבלעדית של בנם חסר האחריות.בדירה נכחו באותה העת הנכדה וחברתה והן שמעו את הדברים והיו עדות לנעשה. כששמע הנאשם את השיחה בין הוריו, תקף את אביו ואיים לפגוע בו. האב החולה ניסה להימלט, אך בנו היכה אותו באגרופים ופגע בקוצב הלב שלו. האב הצליח להימלט לכיוון המטבח וניסה לקחת תרופות שמסייעות לשיפור בריאותו, אך בזמן שמזג לעצמו כוס מים הגיח בנו מאחוריו וניסה לחנוק אותו באמצעות כריכת מגבת סביב צווארו. מחוסר ברירה ובניסיון להציל את חייו, האב נשך את ידי בנו וברח לדירת השכנים. אלה הכניסו אותו לביתם, הזמינו משטרה והעידו על שאירע.

במהלך המשפט נגד הבן הגיש עורך דינו בקשה לקבל מסמכים רפואיים חסויים של האב, בטענה כי מדובר באדם שסובל מבעיות נפשיות והיה מאושפז בבתי חולים פסיכיאטריים בארץ ובחו"ל, אך למרות זאת כיום איננו נוטל תרופות ואיננו מטופל כראוי. עורך הדין טען כי המידע הרפואי של האב יכול להוכיח כי קיים פגם באמינות דבריו.

עוד טען הנאשם כי את הדירה שבה מתגוררת המשפחה רכש יחד עם הוריו לאחר שעלו לארץ, וכי הם מנסים לנשל אותו ואת בתו מחלקם בדירה על ידי הרחקתו, ואף גרמו לו לעבור להתגורר עם בת זוגו.