צילום: shutterstock סוחר סמים שהבין כי עסקת הסמים שלו עם תושב חולון השתבשה, מיהר לבלוע שקית עם קוקאין שאותה התכוון למכור לו. הוא מואשם בשיבוש הליכי משפט וגם בעסקה נוספת שערך ימים ספורים לאחר אותו מקרה.

הזריקה אומגה 3 לפניה וסיימה בחדר המיון

תושב חולון התקשר לסוחר סמים מתל אביב וקבע להיפגש איתו ליד מקום עבודתו בסופרמרקט באיזור רחוב חנקין בחולון, כדי לרכוש ממנו קוקאין. שוטרים שעברו במקום הבחינו בעסקה שהשניים מבצעים וזעקו לעברם "עצרו, משטרה".

הסוחר, שהבין כי נתפס על חם, הכניס לפיו את השקית שהתכוון למכור. השוטרים צעקו לו "אל תבלע, אל תבלע" מחשש שיעלים את הראיות, אך הסוחר כבר הספיק לבלוע את השקית. בחיפוש שערכו השוטרים על גופו של החשוד נמצאו סכומי כסף גדולים במזומן: 2,730 שקל, 1,700 יורו ו־500 דולר. האיש נעצר והתנהלה נגדו חקירה.אף על פי שנתפס, כאשר קיבל שיחה נוספת מלקוח מחולון הוא לא חשש לשוב לעיר ולבצע עסקה נוספת. שבועיים בלבד לאחר שנתפס בחנקין הוא שוב מכר סמים, הפעם בקיוסק ברחוב דב הוז, שם מכר קוקאין בשווי 200 שקל לאדם שזהותו אינה ידועה.

בשל מעשים אלה הוגש נגדו כתב אישום הכולל שני סעיפים. על המקרה הראשון הוא מואשם במסחר ואספקה של סמים מסוכנים ושיבוש מהלכי משפט, כיוון שבלע את הסחורה, ועל המקרה השני הוא מואשם במסחר ואספקה של סמים מסוכנים.

באולם בית המשפט יפגוש הנאשם גם את הלקוח שלו ניסה למכור סמים בחנקין, שיידרש למסור עדות על המקרה מטעם התביעה.