צילום: Shutterstock קטטה אלימה פרצה בין שתי נשים שעוסקות במתן שירותי מין באיזור התעשייה בחולון, במהלכה הותקפה אחת מהן בנעל עקב. האישה שנפצעה נזקקה ל־17 תפרים בפניה.

הצעה: תלבשי מדים שלא יחשבו שאת זונה

הקטטה אירעה בשעת לילה מאוחרת בתחילת החודש ברחוב הפלד בחולון. שתי הנשים החלו לריב אחרי שאחת מהן האשימה את השנייה שהפיצה עליה שהיא נשאית של נגיף האיידס (HIV) ומדביקה במחלה את הלקוחות.

האישה שנטען שהיא נשאית חששה ככל הנראה לעיסוקה. כאשר היא דרשה מחברתה להסביר את מעשיה וביקשה לדעת מדוע היא מנסה לפגוע בה, תקפה אותה השנייה בקללות וסירבה לדבר על הנושא.העימות בין השתיים לא הסתיים בקללות. האישה החליטה לנקום בחברתה שהאשימה אותה בהפצת השמועה על מחלתה, הורידה את נעל העקב שלה מרגלה ולאחר מכן, להפתעת היצאנית השנייה, היא השתמשה בנעל כדי להכות אותה תוך שהעקב גורם לה לחתך באורך 10 ס"מ ליד עינה השמאלית.

האישה שהותקפה נזקקה לטיפול רפואי, כולל 17 תפרים בפניה, ואושפזה בבית חולים וולפסון בחולון.

למרות שבמקרים דומים נמנעות היצאניות באיזור התעשייה מלערב את גורמי החוק בעבודתן, החליטה האישה שהותקפה להגיש תלונה במשטרה. כעת מואשמת חברתה בסעיף חבלה.

חברותיהן של השתיים שעבדו באותו ערב וצפו בקטטה, הוזמנו לדיון שנקבע בבית משפט השלום. כמו כן זומנו הרופאים שטיפלו באישה שנפצעה.