צילום: shutterstock נשים שעובדות באיזור התעשייה בחולון, וגם כאלו שרק עוברות במקום, טוענות כי גברים חשבו בטעות שהן זונות ופנו אליהן כדי לקבל שירותי מין.

הזונה בת ה-60 מסכמת 40 שנות זנות

תופעת הזונות באיזור התעשייה בחולון היא לא דבר חדש. כל מי שעובר במקום בשעת לילה חשוכה, בעיקר בסופי השבוע, יכול לראות אותן עומדות על הכביש ומשוחחות עם לקוחות פוטנציאליים.

לאחרונה הצטברו יותר ויותר טענות של נשים שעברו במקום לתומן, וסיפרו כי גברים זרים פנו אליהן בהצעות מגונות מתוך מחשבה שהן נמצאות שם כדי להעניק שרותי מין. לדברי אחת מהן, מקור הטעות בזיהוי היא שבעיקר כשיש מזג אוויר חורפי, מסתתרות נותנות שירותי המין מאחורי תחנות אוטובוס או מתחת לפרגולות של בתי עסק.

גם עובדות בתחנת דלק באיזור סיפרו על הטרדות בלתי פוסקות מצד לקוחות. בעקבות כך, הציעו להן מנהלי התחנה להקפיד להישאר עם בגדי העבודה עליהן, כדי שלא יהיה ספק שאינן זונות.במשטרה סימנו את נושא הזונות באיזור תעשייה כיעד לטיפול. מהמשטרה נמסר שבמסגרת ההתמודדות עם סוגיית האלימות בכלל, נעשים מאמצים רבים גם בתחום האלימות בין הזונות באיזור התעשייה בחולון בפרט. יש מש"ק שאחראי לתחום זה שעורך מפגשים רבים עם הזונות, ומזהיר אותן בדבר המותר והאסור. במידת הצורך נעשית אכיפה אינטנסיבית ונרשמים דוחות ביחד עם השיטור המשולב.

העבירות שנעשות על ידי היצאניות והלקוחות אינן קשורות רק לשירותי מין. בשעות הלילה באיזור התעשייה נרשמים מגוון דוחות, בין היתר בנושאי איכות הסביבה, השלכת פסולת ועמידה על הכביש.

במשטרה ביקשו לציין כי מתקיים שיתוף פעולה פורה וממושך עם הרשות המקומית למיגור התופעה עד מניעתה, תוך שימוש ועזרה במצלמות שהותקנו במרחב הציבורי.