המחשה: ShutterStock תושב חולון תכנן לחגוג את יום הולדתו בבית של בתו. המאכלים הטעימים, הבגדים החגיגיים והציוד היו מוכנים, אבל שכנה אחת הצליחה, לטענתו, להרוס את החגיגה.

על פי כתב התביעה שהוגש לבית המשפט לתביעות קטנות בתל אביב, התובע הגיע לביתה של בתו ברחוב אחד במאי בחולון כשעה לפני החגיגה המתוכננת, כדי לארגן את המקום. הוא הוציא מרכבו את המזון שהכין ואת הבגדים החגיגיים שתכננה אשתו ללבוש.

לפתע יצאה השכנה הנתבעת מפתח ביתה, ככל הנראה במטרה לכבות את האור במסדרון, וראתה את הציוד. לטענת האיש, השכנה החלה לצעוק שהיא לא נתנה את רשותה להצבת הציוד בפתח ביתה והחלה לבעוט בשקיות האוכל והבגדים.האיש סיפר כי ניסה לאסוף את הדברים בחזרה, אך השכנה לא אפשרה לו. בשלב זה ניסה האיש לתעד את מה שקורה בטלפון הנייד שלו, אך השכנה מיהרה לכבות את האור במסדרון והאיש התקשה לעשות זאת.

בתו של האיש ובעלה של השכנה שמעו את הרעש ומיהרו לצאת מבתיהם לבדוק את העניין. לטענת התובע, השכנה תקפה את בתו בזמן שבעלה תקף אותו מאחור.

על פי כתב התביעה חגיגת יום ההולדת שובשה ובוטלה כיוון שהמאכלים והבגדים נהרסו. התובע חגג רק עם משפחתו ולאחר מכן הגיע לתחנת המשטרה והגיש תלונה נגד בני הזוג. כעת הוא מבקש מבית המשפט לפסוק לו פיצויים בסך כ־30 אלף שקל, כיוון שלטענתו השכנה ובעלה הודו בתקיפתו במהלך חקירתם במשטרה.